Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приватизация участка на двух владельцев

Светлана С.

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане, можете подсказать :

У мамы в Полтавской обл дом в селе. По документам 3/5 дома ее и 2/5 дома у другого владельца. Встал вопрос о приватизации земли. Сказали приватизировать участок одним актом на двух владельцев. Скажите , пожалуйста, в акте на приватизацию земли должно быть указано, что 3/5 земли мамы, а 2/5 у другого владельца? Или земля должна быть пополам? ИЛИ Без указания количества земли?? Очень благодарю за ответы!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку!Насамперед хотів уточнити для вас, що державних актів з 01.01.2013р. не видають.Результатом приватизації для вас буде отримання свідоцтва про право власності на нерухоме майно (земельну ділянку), в якому буде зазначена частка власності вашої матері - 3/5.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку!Насамперед хотів уточнити для вас, що державних актів з 01.01.2013р. не видають.Результатом приватизації для вас буде отримання свідоцтва про право власності на нерухоме майно (земельну ділянку), в якому буде зазначена частка власності вашої матері - 3/5.

Подскажите, где об этом можно почитать? Неужели процедура приватизации сейчас совершенно иная? Мне предстоит оформлять землю, а я впервые это слышу:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, где об этом можно почитать? Неужели процедура приватизации сейчас совершенно иная? Мне предстоит оформлять землю, а я впервые это слышу

Закон України "Про Державний земельний кадастр"

Постанова КМУ "Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру"

Земельний кодекс України зі змінами та доповненнями

 

Добавлено через 1 минуту

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=122818 - перечитайте цю тему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...