Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна віброплита (Б\У, оренда)

vadimuz

Рекомендовані повідомлення

Стоїть питання засипки пазухів та трамбування ґрунту під підлогу. Щоб потім не сідало і не ремонтувати.

 

Маю декілька варіантів:

 

1. Взяти віброплиту в оренду.

 

2. Купити саму просту віброплиту не дорого та не поспішаючи все гарно затрамбувати. Питання чи буде подібна плита нормально працювати?

Чи працював хтось з подібними плитами? Діліться враженнями.

наприклад shop.altima.ua/p23004-vibroplita_honker_c50_56_kg

Зрозуміло, що подібна техніка не професійна та потребує більше часу на трамбовку.

 

3. Може хтось продасть не дорого БУ віброплиту? )

 

4. Забити та зробити все вручну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimuz, возьмите в аренду нормальную плиту на 150-200 кило и на 25-30 кН. По ссылке несерьёзный вариант, вы умаетесь им трамбовать по 3-5 см засыпки. Я себе купил masalta MSH160 бу плиту и виброногу китайскую недорогую тоже бу, но у меня большой дом, мастерская и по участку много трамбовки намечается (выравнивать буду), мне выгоднее купить было себе, а не арендовать много раз. Ну и я обе плиты сам ремонтировал, рабочую и не требующую ремонта вам не продадут бу 99%, продают только ушатанное, чаще всего после аренды.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я арендував на фірмі на сабаромі, метрів 500 за пятачком. якщо не помиляюся, 400 грн за день.

ось 2 номери, один з них Сашин, здається, що перший, точно - не памятаю :) я через нього домовлявся. у них широкий вибір різної техніки, здаєть, продажем теж займаються.

067 974 00 66

067 756 99 02

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...