Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Залило скважину

ighorka

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Ситуация следующая. Есть скважина на 75 метров. Над ней приямок с оголовком и гидроаккумулятором. В период таяния снегов и последующих дождей уровень грунтовых вод значительно поднялся. В результате, судя по тому, что уровень не поднимался выше оголовка и вода из скважины "приобрела цвет", я понял, что грунтовые воды залили скважину. Бросил дренажный насос, откачал (и до сих пор продолжаю), слил много воды из скважины. Вроде вода обесцветилась. Но с началом сезона полива и увеличением расхода обнаружилось следующее - значительно упал дебит. Если раньше (в прошлом году) несколько часов из шланга 3/4 била мощная струя воды, то теперь после 15-20 минут работы одного дождевателя напор сильно падает (то есть, судя по тому же дождевателю, с 7-8 метров струя уменьшается до 3).

Доктор, я умру? Что это значит? И что с этим делать? Заранее благодарю за советы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...уровень не поднимался выше оголовка и вода из скважины "приобрела цвет"...значительно упал дебит.....Доктор, я умру?

Не трагічно.

Оголовок повинен бути герметичним (скиньте його фото).

Відновити дебіт можливо, але потрібно заганяти на ділянку бурову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, але мені здається, що оголовок свердловини був, на жаль, не ґерметизований. Буду вдома, сфотографую.

Чи можете когось порадити для відновлення? Точка знаходиться в Макарівському районі Київської області. Свердловину бурив світлої пам'яті Іван (itar07), а зараз і не знаю до кого звернутися. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, але мені здається, що оголовок свердловини був, на жаль, не ґерметизований. Буду вдома, сфотографую.

Чи можете когось порадити для відновлення? Точка знаходиться в Макарівському районі Київської області. Свердловину бурив світлої пам'яті Іван (itar07), а зараз і не знаю до кого звернутися. Дякую.

 

Необхідні координати ділянки (Google Earth) і паспорт свердловини (можна в приват)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упс! Оголовок сфотографував, а про паспорт не подумав :fool:.

Фотографії додаю.

 

picture.php?albumid=4997&pictureid=56457

picture.php?albumid=4997&pictureid=56458

 

Паспорт завтра надішлю.

Коордінати Google 50°30'32.05"ПнШ 29°53'22.92"СхД

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...