Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ИКЕА - Тумба прикроватная МАЛЬМ

svitalka

Рекомендовані повідомлення

нужна Тумба прикроватная МАЛЬМ (ИКЕА) - дубовый шпон, беленый. Артикульный номер 501.785.95 - 2 шт.

пишите в личку.

2243_1__malm.jpg.d80e4611fb77ebf26790ed78da39e3fe.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если можно - примажусь. Кто занимается доставкой мебели ИКЕА по нормальным ценам - прошу в ЛС.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я всі свої меблі Ікеа привезла через цих посередників www.kidstaff.com.ua/tema-1918478.html

Коефіцієнт 4 - польську ціну множите на 4, отримуєте ціну в грн у Львові. Доставка по Укр коштом покупця ТК. Їздять у Краків щочетверга.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я всі свої меблі Ікеа привезла через цих посередників www.kidstaff.com.ua/tema-1918478.html

Коефіцієнт 4 - польську ціну множите на 4, отримуєте ціну в грн у Львові. Доставка по Укр коштом покупця ТК. Їздять у Краків щочетверга.

 

Тобто націнка близько 50%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто націнка близько 50%.

дешевле наверное только самому:(, но здесь тоже очень много проблем:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я певний час намагалась сама організувати поїздку у Варшаву за Ікеа. Але коли жила в Ковелі, то поїздка в Польщу - те саме, що зараз на троєщинський оптовий по фрукти)) А зараз візи треба зробити, дітей на час поїздки прилаштувати, митника знайти, щоб пропустив бус коробок без проблем, сам бус найняти, бо своїм авто багато не привезеш. Коротше кажучи, простіше замовити через посередника і не паритись)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...