Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как быть с заездом?"залетать"?

manutsch

Рекомендовані повідомлення

По "наследству" досталась 1/3 пая.....засеяли люцерной.......

по обе стороны (справа и слева) - родственики......

внуки родствеников продают свои части......новый хазяин покупает паи и сверху и снизу......

до этого заезд был через одну части родствеников.....

при попытке - скосить люцерну - новый хазяин рвет тельняшку и говорит что по его земле некто не будет ездить (засеял овсом).Разговор проехать по краешку,заплатить за проезд (могорыч,символическая плата,купить поврежденный овес......) не дает результата:(

сельсовет - по проэкту там дороги нет - договаривайтесь между собой.....

как быть в данной ситуации?как заезжать?

спс

 

 

п.с.сосед-покупатель тероризирует родствеников продать землю за копейки - так как "толку Вам от нее не будет.....не пущу......"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

manutsch,я ще не зустрічав ні одного державного акту під ведення товарного с/г виробництва, в якому хоча б з одного боку не було б земель загального користування(земель спільного використання землевласників) тощо.А ще в сільській раді повинен бути план розпаювання земель, де чітко вказані польові шляхи. Якщо є можливість, виложіть скан державного акту (обидві сторінки)!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ficus41, всяке буває, повірте.(Як і в ТС, в мене Васильківський р-он)

В мене ділянка з двох частин під забудову і ОСГ, так от, якбі я купив тільки під забудову, то довелось би як ТС шукати можливість перелетіти або через ОСГ, або через гірку.

А причина банальна: Коли розробляли план села, то дорогу запроектували по пагорбу(зі сторони під забудову), а реально дорога проходить вздовж річки(зі сторони ділянки ОСГ).

В сільраді знають і в викопіровці дорога по пагорбу, але вирішувати проблеми з заїздом потрібно самостійно.

 

ТС потрібно глянути генплан села. Може й в нього там дорога десь запроектована, але насправді проходить в іншому місці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Leon,в ТС цільове ведення товарного с/г виробництва(пай), а це дещо інший підхід до нарізання польових шляхів, тому в цьому випадку потрібно дивитися на схему розпаювання земель, що були у власності колишніх КСП.Хоча може мати й місце банальна помилка при виготовленні документів!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ficus41, приймається уточнення!

Я ще тільки на самому початку сільського життя, тому не звернув уваги на різницю СГ і оСГ.

ТС вибачення за флуд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В акте целевое назначение осг

скан смогу выложить только на следующей недели - как привезут с села документы

Преблизительная схема моей ситуации:

Д Фермер ! Фермер ! Д

О___________________ О

Р!Ф !Я ! Ф! Фермер Р

О___________________! О

Г Фермер ! Фермер Г

А___________________! А

 

условные обозначения:

Ф - фермер

Я - участок по наслеству

! - разделитель участков

в сельсовете говорят - дорога с обеих сторон - договаривайтесь между собой

по памяти в акте нет стороны - "сумижного корыстування" - но перепроверю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о памяти в акте нет стороны
Якщо у вас акт зеленого(синього) кольору, то на стороні, де надруковано земельну ділянку знизу є графа "опис меж"!У вас цільове ОСГ чи ведення товарного сільськогосподарського виробництва?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По "наследству" досталась 1/3 пая..

тобто пай просто розділили на три частинки і ніхто і не думав що до вашої "середньої" необхідний окремий заїзд . Для того , щоб його забезпечити потрібно укладання договору сервітуту

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Для того , щоб його забезпечити потрібно укладання договору сервітуту

 

именно. покопайте про правила сервитута, либо если лень - идите к юристу, а оттуда - в суд, чтобы заставить соседа давать заезд. На каждую хитрую ж. желающую забрать землю, найдется паяльник.

P.S. Что, с родственничками тоже повезло, видать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда делили на 3 части - никто про это не подумал:(

вроде все "свои" - договоримся.........

По поводу сервитут - пошел читать.....

 

п.с.никак не могу добрать в село - сделать копию документов.Имеет разницу - товарка или осг?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеет разницу - товарка или осг
Має!Якщо товарка, то у сільській раді повинна бути схема розпаювання земель колективної власності, по якій і можна перевірити, хто правий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...