Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Upgrade существующего фасада

vov@n

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане и гуру фасадостроения! Поскольку на форуме не нашёл подобного топика и здесь обсуждаются в основном вопросы, касающиеся реализации совсем новых фасадов ( с нуля так сказать), решил создать новую тему и получить ответы на свои вопросы здесь. Итак, краткая предыстория.

Фасад моего дома был реализован более 6 лет назад. Утепление пенопластом с последующей финишной обработкой по Церезитовской технологии (пропитки, сетка, клеи, зонтики, штукатурка "короед" и т.д.), покраска 2-мя цветами Caparol Muresko колеровки Apricot 13 и 14 (но это не важно). Короче все сделали, как рекомендовалось производителями вышеуказанных материалов и денег не жалел. К слову, на тот момент мой дом был вторым в городе, который был утеплён пенопластом и проект фасада был очень простенький, без каких-либо элементов декора. С течением времени (особенно с солнечной стороны) стены выцвели-не скажу, что уж сильно, но всё равно отличаются от оригинального цвета. Бывая в разных местах натыкался на домики, которые мне очень нравились своими фасадами. Ситуацию усугубило то, что в прошлом месяце была выполнена полная реконструкция крыши силами бригады Николая Крышника. Это была последняя капля, и с той поры меня начала преследовать навязчивая мысль по поводу апгрейда существующего фасада, а именно : 1. Перекрасить фасад; 2. Местами на существующий крашенный "короед" (понимаю, что это скорей всего важный момент и если мне не изменяет память, фракции 3 мм.) поверху нанести что-то типа Fast Granit/Kreisel Buntsteinputz /.....etc. Исходя из этого возникло 2 вопроса: 1. Технология нанесения краски на уже окрашенную стену (пускай даже тот самый "Слоник", только возможно другой колеровки); 2. Как подготовить (опять же технология) поверхность с уже существующим "короедом" с минимальными затратами под декоративные штукатурки ака Fast Granit/Kreisel Buntsteinputz /.....etc. (можно добавить ваши варианты-пока только изучаю тему) ? Буду признателен за любые рекомендации от специалистов-форумчан!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возникло 2 вопроса: 1. Технология нанесения краски на уже окрашенную стену (пускай даже тот самый "Слоник", только возможно другой колеровки); 2. Как подготовить (опять же технология) поверхность с уже существующим "короедом" с минимальными затратами под декоративные штукатурки ака Fast Granit/

1. Обробка грунтом Амфісілан путцфестіжер.

2. Поверхні перефарбовуються за два рази у вибраний колір.

3. Під нову штукатурку: суцільне вирівнювання клеєм /стяжка/, грунтування кварц. грунтом і власне нанесення нової штукатурки.

4. Під декоративні деталі: суцільне вирівнювання клеєм /стяжка/, приклеювання декоративних деталей поверхні яких попередньо скріплені склосіткою, кріплення дюбелями, втоплення сітки на стики та місця дюбелів, стяжка і фінішне опорядження.

Все це у випадку задовільного стану поверхонь опорядження ваших фасадів (відсутність тріщин, відшарувань, значних забруднень тощо)...

Зрозуміло, що для цього необхідно установити риштування, а по завершеню робіт розібрати їх.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь!

Як я зрозумів, грунтовка ця www.caparol.ua/desktopdefault.aspx?tabID=6978&alias=ua&lang=ru&ug1=24496&ug2=24506&ug3=8438 І ціна на одне відро 10 літрів 1177 гривень. Щось на мої близько 300 метрів квадратних фасаду вартість грунтівки не сильно буде відрізнятися від ціни самої фарби на цю площу:( А якщо враховувати, що поверхня фасаду в досить задовільному стані (мінімальна кількість мікротріщин, чиста поверхня-вулиця далеченько від основної автомобільної магістралі і по ній машини майже не їздять+поруч ліс в 70-80 метрах), чи можливо обійтися чимось менш затратним? Зрозуміло, що перед початком роботи всю поверхню попередньо почищу Керхером.

"суцільне вирівнювання клеєм /стяжка/"-не підскажете, яким саме? Чи правильно я зрозумів, що цю поверхню також спочатку потрібно обробити грунтом Амфісілан путцфестіжером?

Вибачаюсь за можливо "нубські" запитання, оскільки досвіду особливого в цій сфері не маю і раніше повністю полягався на досвід майстра, який мені робив фасад. А зараз хочу детально розібратися, оскільки планую скоріше за все реалізувати свою задумку наступного року. За цей час зібрати максимум корисної інформації і зваживши всі "за" і "проти" прийняти прийнятне для мене рішення. Ще раз дякую за Ваші відповіді!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я зрозумів, грунтовка

Цей грунт відмінно підходить для оновлення поверхонь існуючих штукатурок.

Проте, якщо за строк експлуатації не виникало більш істотних проблем ніж утворення поодиноких незначних тріщин без подальшого їх розкривання і декоративна штукатурка міцна та має добре зчеплення із основою, то після очищення фасаду можете запросто застосувати тонований у вибраний колір путцгрунт і фарбування в один шар фарбою того ж кольору. Суцільне вирівнювання /матеріал - полімерцементна або полімерна шпаклівка для зовнішніх робіт, або клей для захисту утеплювача (напр. клей Капатект .... 190 Grau)/ в будь-якому випадку проводите по загрунтованій поверхні і тільки після висихання стяжки знову грунтуєте грунтом рекомендованим під штукатурку, яку будете наносити...

Єдине зауваження: фрагмент поверхні із заново нанесеною декоративною штукатуркою буде рельєфно вирізнятись (від суміжної пофабованої поверхні) рустом шару нової штукатурки...

Нехай щастить.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...