Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи може бути 1-поверховий будинок з мансардою, побудований в одну цеглину?

asya115

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть чи може бути жилий, одно поверховий будинок з мансардою, побудований з кладкою в одну цеглину?Чи краще в півтори?Ситуація така:Маємо дачний будинок з кладкою в одну цеглину, хочемо добудувати ще таку саму частину з цегли, на мансардному поверсі має бути 2 кімнати, перекриття дерев"янні балки, плануємо там жити....Добудову як робити в півтори цеглини чи так як і старий будинок в одну?Знайомий архітектор порадив добудовувати в одну цеглину, так як мінімальна товщина несучих стін для 1-поверхових будинків 250мм, тобто в одну цеглину!А утепляти все одно прийдеться не важно чи то кладка в 1-ну чи в 1,5-ри цеглини!Хотіла б взнати вашу думку?Дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть чи може бути жилий, одно поверховий будинок

В першу чергу попросіть когось, щоб оцінив стан фундаменту. Якщо з ним проблеми (видимі, або ті що виникнуть при зміні навантаження) як результат є можливість отримання серйозних фінансових затрат в майбутньому. На даному етапі це головне. Якщо ж добудовувати - ваш знайомий вірно підказав. ІМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне бачив вже три-чотири ДВОПОВЕХОВІ будинки із панельним перекриттям зі стіною в одну цеглину . Так що не переймайтеся та зробіть як порадив архітектор .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мнение знакомого архитектора не авторитет? А мнение не знакомых людей рулит. 250 мм для несущих стен хватит.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мнение знакомого архитектора не авторитет?

 

Если именно архитектора то я бы тоже поставил под сомнение. Архитектор и инженер это разные люди и заменить друг друга зачастую не могут.

Архитектор это художник, его нагрузки считать и несущую способность не учили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если именно архитектора то я бы тоже поставил под сомнение. Архитектор и инженер это разные люди и заменить друг друга зачастую не могут.

Архитектор это художник, его нагрузки считать и несущую способность не учили.

Вы это напишите в ветке где тусуются архитекторы, они Вас порвут :D.

Может Архитектор это и художник, но почему то для регистрации в органах стройнадзора, для частного дома достаточно проекта от архитектора, про конструкторов там ничего не упоминается, это так к слову, вообще я за правильный подход, вот только карманы наши пока "не тянут" такой подход.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если именно архитектора то я бы тоже поставил под сомнение. Архитектор и инженер это разные люди и заменить друг друга зачастую не могут.

Архитектор это художник, его нагрузки считать и несущую способность не учили.

 

Учили, но они про это забыли :). Несущую стену я бы принял 380 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы это напишите в ветке где тусуются архитекторы, они Вас порвут :D.

 

Видел "шедевры от архитекторов" с предложением начиная от вырубывания окон в стене (диафрагме) монолитной многоэтажки до переноса несущих стен, все без всяких рассчётов само собой... :D Так что вопросы ТС вполне адекватны ))

 

Если выполнен реальный рассчет устойчивости дома со стеной в 1 кирпич, то зачем строить в полтора? Стена в 250мм может иметь высоту 3 метра, но на устойчивость влияет ширина и расположение окон-дверей, жёсткие монолитные перекрытия, качество кладки, марка кирпича и раствора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...