Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто имеет свою или делал кому-то скважину в Обуховском районе отзовитесь...

lsi

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане, что-то задумался над новой скважиной. Может кто-то недалеко от меня - Безрадичи - имеет свою скважину - поделитесь опытом, контактами или если кто-то делал в этом районе скважины - какие и можно ли как-то пообщаться с владельцами таких скважин?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане, что-то задумался над новой скважиной. Может кто-то недалеко от меня - Безрадичи - имеет свою скважину - поделитесь опытом, контактами или если кто-то делал в этом районе скважины - какие и можно ли как-то пообщаться с владельцами таких скважин?

 

0970073290 Игорь скважина Н. Безрадичи 50м. Вода ГОСТ питьевая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане, что-то задумался над новой скважиной. Может кто-то недалеко от меня - Безрадичи - имеет свою скважину - поделитесь опытом, контактами или если кто-то делал в этом районе скважины - какие и можно ли как-то пообщаться с владельцами таких скважин?

 

Сколько вопросов на форуме не создай - глубина водоноса от этого не меняется )))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Безрадичи ... поделитесь опытом, контактами или если кто-то делал в этом районе скважины - какие и можно ли как-то пообщаться с владельцами таких скважин?

Безрадичі: від Старих до Нових, глибини свердловин тільки на піщані водоноси: від 15 до 75 м, якість води: від питної до не дуже. Контакти замовників: передати списком чи все ж будемо поважати і захищати право людей на приватне життя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безрадичі: від Старих до Нових, глибини свердловин тільки на піщані водоноси: від 15 до 75 м, якість води: від питної до не дуже. Контакти замовників: передати списком чи все ж будемо поважати і захищати право людей на приватне життя?

 

Хіба я десь написав порушувати закон про... та не поважати когось...? Боже збав!!!! На форумі да і не тільки питають рекомендації майстрів, багато хто пише кому, що робив, і якщо ситуація похожа і людина зацікавлена в чомусь, то серед списку тих людей, що можуть не непристойними словами про його роботу говорити, а сказати добре слово - запитує - чи можна якийсь і який контакт (телефон, почту, нік форума) ваш дати, що б взнали про якість моєї роботи для Вас і можливо зрозуміли для себе певні питання т.д. і ніякого порушення.

 

Добавлено через 1 час 3 минуты

Сколько вопросов на форуме не создай - глубина водоноса от этого не меняется )))))))))))))))))))))

 

Как бы правильно сказать - со временем все меняется. Даже Египетские пирамиды. Но, что-то так никто толком для моих координат и не сказал или это конкретика "від 15 до 75 м" - такие цифры я и в инете видел. Да и не скажите, вот неделю только занимаюсь вопросом скважины, а уже от СПЕЦИАЛИСТОВ по скважинам имею самые противоположные мнения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...что-то так никто толком для моих координат и не сказал или это конкретика "від 15 до 75 м" - такие цифры я и в инете видел.

Де можна побачити координати Вашої ділянки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...