Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Душевая кабина DEVIT Nymfa

wiseman548

Рекомендовані повідомлення

Хочу купить душевую кабину Devit Nymfa FEN0301GDEV. Хотелось бы её "пощупать", но насколько я понял, модельный ряд Nymfa продаётся только в интернет магазинах. Говорят очень популярная из-за низкой цены (около 4000) за "солидный" бренд. Может кто-то с ней сталкивался и имеет какой-то опыт?

P.S.Вначале хотели брать Ravak, но она в 1,5-2 раза дороже, если выбирать похожую модель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
не хочу вас розчаровувати, але devit це штучно створений бренд однією великою сантехнічною компанією в Україні. тобто без роду і племені, виробляється звичайно в Китаї. вся продукція devit виробляється виключно під них, пливе морем в Одесу, а потім в Київ. на ринку років 2-3. якість ціні не відповідає. а всі звичайно кажуть що це чехія чи німеччина:D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожалению, я этого не знал. Можете поделиться источником информации?

Когда её установил, сразу возникло много вопросов (в основном, почему такой непродуманый неудобный поддон)

Покупал-то как альтернативу чешскому раваку :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене це нечесна гра людей які продають, тобто простий обман. ваш варіант був radaway, це альтернатива раваку, дешевше на 20-30%, походження Польща -це ті що дорожчих, а з дуже дешевих мабуть звідти що й девіт, але якість відповідає вартості. не реклама, оскільки працюю в ЗНАЧНО дорожчому сегменті, але по відгукам фабрика досить непогана
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...