Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дизайнеры и не только нужна ваша помощь

Любовь

Рекомендовані повідомлення

Не могу сообразить как лучше перепланировать такую квартиру ,чтобы иметь 3 полноценные спальни ?

 

Мудрые головы подскажите пожалуйста )

1204272989_.jpg.6e72924da9f372155e0e922f0ecdbac0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы изменила комнату №1, преобразовав ее в спальню. Отделила бы ее от кухни стеной параллельной балкону, вход сделала бы дальше по стене из коридора, а все стены из коридора в кухню и кусок стены, который останется от комнаты - снесла. Это минимально, чтобы все не перестраивать. Правда, получится, что в этой спальне не будет личного санузла....Но раньше как-то жили, даже в 3-х комнатной квартире с одним санузлом посередине коридора, а здесь на всех хватит, только выхода из спальни не будет)))

Или 11 - это не балкон?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не могу сообразить как лучше перепланировать такую квартиру ,чтобы иметь 3 полноценные спальни ?

 

Повноцінна спальня повинна мати вихід до ванної кімнати. У вас обидві ванні кімнати приватні. Теоретично можна було б обрізати спальню №3, щоб вхід у ванну №6 був загальним, відгородити вітальню від кухні і перетворити її на спальню. Але в такому разі у вас не буде вітальні.

 

Різати вітальню на шматки не бачу сенсу: не буде ні нормальної спальні, ні нормальної вітальні.

 

Є тільки один реальний компроміс:

а) обрізати спальню №3, щоб вхід у ванну №6 був загальним;

б) обладнати вітальню з прицілом можливого використання її як спальні.

 

До речі, у такому разі туалет №7 можна демонтувати, а на його площі розмістити пральню.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы изменила комнату №1, преобразовав ее в спальню. Отделила бы ее от кухни стеной параллельной балкону, вход сделала бы дальше по стене из коридора, а все стены из коридора в кухню и кусок стены, который останется от комнаты - снесла. Это минимально, чтобы все не перестраивать. Правда, получится, что в этой спальне не будет личного санузла....Но раньше как-то жили, даже в 3-х комнатной квартире с одним санузлом посередине коридора, а здесь на всех хватит, только выхода из спальни не будет)))

Или 11 - это не балкон?

 

11-ЭТО балкон , одну спальню можно сделать и без общего санузла или общий для детей , три спальни -это одна для родителей и две для детей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне он кажется проще для перепланировки ? Вариант 3 -это основной ,а вариант 4 -это уже с перепланировкой

3variant.thumb.jpg.bf0dbc6d0b318f2f33e49aee3bae3734.jpg

4variant.thumb.jpg.142a75e736b67b65388c8be8f97ea634.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне он кажется проще для перепланировки ? Вариант 3 -это основной ,а вариант 4 -это уже с перепланировкой

 

Тут у вас виходить кімната площею менше 8 кв. м (якщо рахувати без балкона) і шириною менше 2 м... :o Ну, не знаю. Простіше зробити спальню замість кабінета №5, там хоч світла багато, не буде клаустрофобійного ефекту. Односпальне ліжко, маленька шафка, столик зі стільцем - нормально розміщуються.

 

В такому разі не треба нічого міняти із санвузлами: №1 - майстер-спальня, №2 - спальня для старшої дитини, №5 - спальня для молодшої дитини.

 

Але! Раджу звернути увагу на вітальню, яка у цьому проекті, м'яко кажучи - великий коридор, а не місце сімейного затишку.

 

Я так зрозумів, ви тільки приміряєтесь до купівлі. Є інші трикімнатні проекти з цієї ж "опери"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут у вас виходить кімната площею менше 8 кв. м (якщо рахувати без балкона) і шириною менше 2 м... :o Ну, не знаю. Простіше зробити спальню замість кабінета №5, там хоч світла багато, не буде клаустрофобійного ефекту. Односпальне ліжко, маленька шафка, столик зі стільцем - нормально розміщуються.

 

В такому разі не треба нічого міняти із санвузлами: №1 - майстер-спальня, №2 - спальня для старшої дитини, №5 - спальня для молодшої дитини.

 

Але! Раджу звернути увагу на вітальню, яка у цьому проекті, м'яко кажучи - великий коридор, а не місце сімейного затишку.

 

Я так зрозумів, ви тільки приміряєтесь до купівлі. Є інші трикімнатні проекти з цієї ж "опери"?

 

№5 -це фактично балкон і він ну дуже маленький . Інший варіант є тільки в першому пості ,але мені він виглядає ще складнішим для перепланування ( Чи не так ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

№5 -це фактично балкон і він ну дуже маленький . Інший варіант є тільки в першому пості ,але мені він виглядає ще складнішим для перепланування ( Чи не так ?

 

Оба хуже, як казав товариш Сталін. :D

 

В першому варіанті принаймні є ізольована вітальня-студіо, яка може бути ізольованою спальнею. В другому варіанті вітальня є прохідною в усі боки і для сну категорично не придатна. Так, лоджія маленька, але вона в якості кімнати все ж веселіша за вузький тонель з балконом.

 

А загалом це добротні сучасні проекти, які просто НЕ розраховані на перепланування. Можливо, є сенс пошукати чотирикімнатні приблизно за ту ж вартість. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оба хуже, як казав товариш Сталін. :D

 

В першому варіанті принаймні є ізольована вітальня-студіо, яка може бути ізольованою спальнею. В другому варіанті вітальня є прохідною в усі боки і для сну категорично не придатна. Так, лоджія маленька, але вона в якості кімнати все ж веселіша за вузький тонель з балконом.

 

А загалом це добротні сучасні проекти, які просто НЕ розраховані на перепланування. Можливо, є сенс пошукати чотирикімнатні приблизно за ту ж вартість. ;)

 

На жаль наразі це є єдині варіанти які нам підходять , або точніше в будинку ,який нам підходить за всіма параметрами ,бо квартира це не тільки планування ,але і місцерозташування будинку і якість буд-ва і тд і тп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль наразі це є єдині варіанти які нам підходять , або точніше в будинку ,який нам підходить за всіма параметрами ,бо квартира це не тільки планування ,але і місцерозташування будинку і якість буд-ва і тд і тп

 

Зрозумів. Якщо питання стоїть так, я б радив варіант І. Батьки забирають собі спальню №2 із санвузлом №5. Двері до спальні №3 - між стіною та з/б опорою, вивільняючи загальний вхід до санвузла №6. Хтось із дітей спатиме у вітальні, хтось матиме власну кімнату. Якщо добре продумаєте дизайн студіо, та ще й поставите туди шкіряний диван з отоманкою, та ще й віддасте цій дитині балкон у приватне користування - навряд чи вона буде ображеною. ;) Я сам виріс у вітальні 18 кв. м

 

Якби вітальня мала більше скла (з боку кухні) - можна було б відгородити куток з балконом як окрему спальню (лінією, паралельною лінії поділу вітальні/кухні). Але тут як не крути, як не ріж - замість вітальні залишається темний апендикс, абсолютно беззмістовний і нефункціональний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Не могу сообразить как лучше перепланировать такую квартиру ,чтобы иметь 3 полноценные спальни ?

 

Мудрые головы подскажите пожалуйста )

Любовь, Есть чертеж в ArchiCAD, мы Вам сможем переделать и Вы определитесь как лучше. На пальцах не удобно вообразить.))) Чертеж на почту Mart200812@yandex.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...