Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

получаем адрес 2014

Bigpignik

Рекомендовані повідомлення

Получил свидетельство на право собственности и вытяг что земля моя, хочу получить (присвоить) адрес земельному участку. Но в БТИ устно ответили что не присваивают участкам адреса, если там нет дома. Подскажите чем регулируеться деятельность БТИ и наскольно законный отказ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та правильно ответили, участку адресс не нужен, дому - нужен, адресс не БТИ присваивает а сель/миськ рада
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не совсем правы, адрес нужен мне)) а не участку или дому! Например хочу я там жить в палатке ( экологически чистой), писать картины и думать о высоком валяясь в гамаке... в корреспонденция нужна.у нас адрес выдает БТИ но с разрешения исполкома. У исполкомов свои тараканы, вот мне и нужен законный путь, желательно со ссылкой на законодательные акты...:unknown:

 

PS zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1176-2005-%D0%BF это что то не то вроде бы

 

Законом Украины «О планировании и застройке территорий»,

 

Законом Украины «Об основах градостроительства»

 

Законом Украины «О благоустройстве населенных пунктов» У всех по разному?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил свидетельство на право собственности и вытяг что земля моя, хочу получить (присвоить) адрес земельному участку. Но в БТИ устно ответили что не присваивают участкам адреса, если там нет дома. Подскажите чем регулируеться деятельность БТИ и наскольно законный отказ?

 

zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280/97-%D0%B2%D1%80/print1382533808450575

Стаття 30. Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку

До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:

б) делеговані повноваження:

10) облік відповідно до закону об'єктів нерухомого майна незалежно від форм власності;

{Підпункт 10 пункту "б" статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1878-VI від 11.02.2010}

Хотят урегулировать скоро

01.07.2013 року у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект №2444а, яким пропонується врегулювати питання присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна на законодавчому рівні.

 

Як зазначено в пояснювальній записці до даного законопроекту, наявність поштової адреси є обов'язковою умовою для здійснення угод з таким майном, реєстрації прав власності на нього та використання об'єктів нерухомості. У зв'язку з цим питання присвоєння поштової адреси регулюється місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування самостійно, що суперечить частині другій ст. 19 Конституції України, згідно з якою такі органи, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

 

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону України «Про поштовий зв'язок», згідно з яким місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування присвоюють поштові адреси об'єктам нерухомого майна на безоплатній основі протягом семи робочих днів з дня отримання від замовника будівництва або власника такого об'єкта або уповноваженого ними особи заяви, до якої додаються копії документів, що засвідчують:

 

право власності або користування земельною ділянкою (при необхідності);

 

право власності на об'єкт нерухомого майна або прийняття в експлуатацію нового об'єкта;

 

сплату коштів пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту у випадках, визначених законодавством.

 

Відмова у привласненні поштової адреси допускається у разі подання неповного пакета документів, виявлення в поданих документах недостовірних відомостей, невідповідності намірів заявника про присвоєння поштової адреси законодавству та/або містобудівної документації.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоесть на данный момент не получу? ( без дома?)

 

не вижу проблем, земельный участок это такой же объект недвижимого имущества - в решении о выделении земли уже указывают нормальные советы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из Вашего поста непонятно, где участок?

В нашем случае участок был в межах села. Сначала мы все скинулись, чтоб нам спроектировали улицу. Т е районная архитектура сделала проект и на плане появилась улица. Теперь на этой улице сильрада будет давать адреса.

Т е если нет улицы, то сомневаюсь, что адрес дадут. А если улица есть, то сильрада просто пронумерует все участки и даст адрес. Госреестр работает по письму из сильрады или архитектуры в вопросе адреса участка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не вижу проблем, земельный участок это такой же объект недвижимого имущества - в решении о выделении земли уже указывают нормальные советы.

 

простите, не понял

 

Добавлено через 3 минуты

Из Вашего поста непонятно, где участок?

В нашем случае участок был в межах села. Сначала мы все скинулись, чтоб нам спроектировали улицу. Т е районная архитектура сделала проект и на плане появилась улица. Теперь на этой улице сильрада будет давать адреса.

Т е если нет улицы, то сомневаюсь, что адрес дадут. А если улица есть, то сильрада просто пронумерует все участки и даст адрес. Госреестр работает по письму из сильрады или архитектуры в вопросе адреса участка.

 

у меня в свидетельстве написанно только АР Крым, г Алушта и все:unknown: (кадастровый номер тоже). улиц нет, строений рядом нет.

 

PS сейчас даже непонятно где подьезды к участку... но так как черта города...хочу адрес))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у Вас есть документ, что участок в городе? я имею ввиду выкопировку из архитектуры с печатью? Если он в городе, то должна быть улица, к которой он приписан.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у Вас есть документ, что участок в городе? я имею ввиду выкопировку из архитектуры с печатью? Если он в городе, то должна быть улица, к которой он приписан.

 

у меня была выкопировка (яж ее как графику подавал), мало того у меня есть старая версия ПДП на которой тоже видно что это границы города)), по другому и быть не может. дома есть скриншот ПДП с подписью главного архитектора и мокрой печатью ( надпись соответствует ПДП г Алушта):unknown:

 

4591956m.jpg

 

зашнрихован красными полосками участок

 

напрягает то, что чиновники сами решают как трактовать законы((

Змінено користувачем Bigpignik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так может для начала сходить в архитектуру и спросить- какой адрес должен быть у участка? я бы начал с этого. Может даже письменно. БТИ - это по строениям, а у Вас строения нет. Адрес должен быть- владение номер 56 по ул. Такой-то. Всё имхо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так может для начала сходить в архитектуру и спросить- какой адрес должен быть у участка? я бы начал с этого. Может даже письменно. БТИ - это по строениям, а у Вас строения нет. Адрес должен быть- владение номер 56 по ул. Такой-то. Всё имхо.

 

ходил я в архитектуру, сказали что адреса они не присваивают.. идите в БТИ... но это еще весной было. я тоже думаю что адрес должен быть.. но пока не пойму как заявление написать ( нужно же на что то ссылаться )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простите, не понял

по адресам законодательство просто отсутствет. Встречаются адреса: строительные, почтовые, юридические и просто адреса. Для регистрации земельного участка достаточно кадастрового номер - он и есть адрес, но.....совет вправе присвоить адрес земельному участку при его оформлении - запрета ведь нет, земельный участок является таким же объектом недвижимого имущества как здания и сооружения и воспользоваться нормой ЗУ О местном самоуправлении ст.30 п.б, ч10 никто не запрещает. "Продвинутые" советы утверждают Правила присвоения (изменения) адресов (с Судаке например решение исполкома от 15.01.2013г. № 20) , где прописано, что

2.7. Адресом земельного участка является адрес объекта недвижимости, расположенного на нем.

2.8. Адрес не застроенного земельного участка определяется при его передаче в собственность (пользование) на основании градостроительной, проектной и землеустроительной документации.

2.9. Адрес земельного участка (незастроенного земельного участка) определяется с учетом сформированной адресации прилегающих объектов недвижимости на основании градостроительной, проектной и землеустроительной документации.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

имхо, БТИ адреса не присваивает, поскольку должна быть на бумаге нарисована улица, участок и его номер- это всё дело архитектуры с подачи органов местной власти. Я бы написал письмо в архитектуру с текстом- Согласно Вашим документам, мое владение находится в городской черте, на нем нет строений, прошу Вас сообщить, какой почтовый адрес моего владения. А уже когда они Вам письменно откажут , идти в городскую администрацию.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

имхо, БТИ адреса не присваивает, поскольку должна быть на бумаге нарисована улица, участок и его номер- это всё дело архитектуры с подачи органов местной власти. Я бы написал письмо в архитектуру с текстом- Согласно Вашим документам, мое владение находится в городской черте, на нем нет строений, прошу Вас сообщить, какой почтовый адрес моего владения. А уже когда они Вам письменно откажут , идти в городскую администрацию.

 

:unknown:

 

позвонил в архитектуру, они просто морозяться ( советовались дружно), и посоветовали идти в БТИ:unknown: мол они посоветуют как быть:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я просто не в курсе, занимается ли БТИ участками без строений, т е тем, что называется владением... В любом случае совет не звонить, а приходить с письмом и регистрировать его. Т е пусть Вам отказывают, но указывают основание.

Имхо, проблема в том, что кто-то в архитектуре должен в план вписать номер Вашего участка и улицу к которой он относится. А кто это делает и на основание чего, я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвонил в министерство строительства, говорят мы не причем идите в архитектури или БТИ:( я фигею с этих чиновников)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Киеву нашла "Положення про реєтр адрес",утв. решением №337/9394 от 22.05.2013:

 

3.6. Попереднє визначення та реєстрація місця розташування (адреси) земельної ділянки здійснюється стосовно земельних ділянок, щодо яких зацікавленою особою подано клопотання про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Попередня реєстрація місця розташування (адреси) земельної ділянки здійснюється на етапі розгляду клопотання та надання Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Департамент містобудування та архітектури) висновку щодо відповідності заявленої ініціативи містобудівній документації або ситуації та щодо наявних містобудівних умов і обмежень на підставі визначеного у вказаному висновку місця розташування (адреси) земельної ділянки.

У разі якщо попереднє місце розташування (адреса) земельної ділянки, запропоноване зацікавленою особою у клопотанні про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, не відповідає вимогам цього Положення, а також містобудівній документації або ситуації, наявним містобудівним умовам та обмеженням, у висновку Департаменту містобудування та архітектури може бути визначене інше місце розташування (адреса) земельної ділянки.

Місце розташування (адреса) земельної ділянки присвоюється шляхом затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в якому визначається відповідне місце розташування (адреса).

Просторові дані щодо розташування земельної ділянки, місце розташування (адреса) якої підлягає реєстрації, надаються з бази даних міського земельного кадастру в інтероперабельному режимі та/або із матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Это информация скорее для общего развития, т.к. в другом городе(области) будут "свои тараканы"Решения, но и они будут ссылаться на
Відповідно до статей 22 (Закон N 3038-VI), 23 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 "Про містобудівний кадастр" (Постанова N 559)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

написал в министерство, подожду )))

 

w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=47661

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України

Про внесення змін до законів України «Про місцеве

самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про поштовий зв’язок» (щодо порядку і умов присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна)

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

На сьогодні питання присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна на законодавчому рівні не врегульовано. У той же час наявність поштової адреси є обов’язковою умовою для здійснення правочинів із таким майном, реєстрації прав власності на нього та використання об’єктів нерухомості.

У зв’язку з цим питання присвоєння поштової адреси врегульовується місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування самостійно, що суперечить частині другій ст. 19 Конституції України, відповідно до якої такі органи, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Крім того, присвоєння поштової адреси за своїм змістом – адміністративна послуга, оскільки є результатом здійснення владних повноважень за заявою фізичної або юридичної особи, спрямованим на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про адміністративні послуги» виключно законами встановлюються підстави для одержання адміністративної послуги, суб’єкт її надання, перелік та вимоги до документів, необхідних для її отримання, платність або безоплатність, граничний строк надання та перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги.

Таким чином існує необхідність внесення змін до деяких законодавчих актів країни з метою усунення вищеозначеної правової прогалини.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эээ не люблю ждать:o но так как деваться некуда, а времени свободного много, схожу в другие места скопления нечести ( вода Крыма ), крымэнергго может даже в противно оползневое управление и КрымНИИпоэкт:twisted:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эээ не люблю ждать:o но так как деваться некуда, а времени свободного много, схожу в другие места скопления нечести ( вода Крыма ), крымэнергго может даже в противно оползневое управление и КрымНИИпоэкт:twisted:

Смотрите, в Крымэнерго Алушты только можно обращаться в единое окно для желающих присоединиться. Оно работает только по вторникам с 8 до 17. В другие дни с Вами никто и говорить не будут. a298d7e5a195bbac46e481f1d9cbddb1.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрите, в Крымэнерго Алушты только можно обращаться в единое окно для желающих присоединиться. Оно работает только по вторникам с 8 до 17. В другие дни с Вами никто и говорить не будут. a298d7e5a195bbac46e481f1d9cbddb1.gif

 

На случай отказа меня принять, у меня есть козырь в рукаве для всех служб ( называть его не буду, а то перестанет действовать))) я понимаю что это выглядит самонадеянно, но я пока уверен в своих силах)) ( землю получил безвозмездно, по закону!)

 

 

Ps я вообще поражаюсь странностью чиновников, прихожу-отказываются выполнять свои обязанности ( не предоставляют админ услуги ), после жалоб вышестоящему руководству, обижаются и говорят что мол они тоже люди и мол я ненормально просил:twisted:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На случай отказа меня принять, у меня есть козырь в рукаве для всех служб

Так Вас примут,но только в отведенный для этого день - вторник. Хотя говорят, даже и во вторник невсегда можно застать, т.к. они ездят по объектам. Мне повезло,застала на месте, а сегодня прозвонила, сказали, что договор и ТУ готовы, можно тоже подписывать и забирать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Вас примут,но только в отведенный для этого день - вторник. Хотя говорят, даже и во вторник невсегда можно застать, т.к. они ездят по объектам. Мне повезло,застала на месте, а сегодня прозвонила, сказали, что договор и ТУ готовы, можно тоже подписывать и забирать.

 

Сумму озвучите? ( за все)

 

 

Ps думаю примут в любой день ( только в обед не примут)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...