Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Увага! Потрібен запис з реєстратора..

Alex1

Рекомендовані повідомлення

Можливо, хтось проізжав з жулянського мосту в Крюковщину 26.02.14 біля 15.10 - 15.17 з реєстратором.

Після КЛО заправки зупинився, відійшов на пару хвилин, зупинилася машина, розбили скло і витянули сумку з під ноутбука, для них нічого цінного, для мене - робочі бумажки.

Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую, хто відгукнувся:).

Сумку з усіма бумажками викинули на либідській, вже забрав, нічого не пропало.

 

НЕ залишайте в авто ніяких речей, які б підштовхнули цих крис розбивати вікна.

 

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НЕ залишайте в авто ніяких речей, які б підштовхнули цих крис розбивати вікна.

Вроде и офф-топ, но и по теме - у нас сейчас добровольные бригады совместно с ГАИ патрулируют Теремки, так вот гаишники за голову берутся от того, ЧТО наш народ спокойно оставляет в машинах на ночь - видерегистраторы, ноутбуки!, сумки, паспорта, телефоны. Народ, никогда ничего не оставлять даже на 5 минут.

 

П.С. я вот в том году на охраняемой парковке под рестораном оставила фотоаппарат внизу в ногах - украли. Сама виновата. Теперь - ничего и никому не оставляю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже зимой прошлой нашли на русановке мужскую офигенную сумку гермес в болоте... Залезла туда а там документов огого, паспорт и т.д... Нашла по визитке человека, созвонились.. В общем он тоже на 2 мин в магаз зашел, разбили стекло и украли:

айпад, кошелек, телефон и ноут...Ну и + эту сумку с доками...

 

Поэтому вообще оставлять нельзя ничего или накрывать хотя бы тканью...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Штатах есть правило: в багажник можешь ложить что угодно перед выездом. Если выйдешь из машины, закроешь и оставишь машину с пустым салоном - ничего не будет, а в багажник "просто так" никто лезть не будет.

 

Но если положишь/переложишь вещи в багажник, закроешь и уйдешь - сам себе злобный Буратинка. Если увидели, что в машине что-то оставили - могут и залезть. Возле "злачных мест" хватает желающих быстро обогатиться, за тем они там и тусуются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде и офф-топ, но и по теме - у нас сейчас добровольные бригады совместно с ГАИ патрулируют Теремки, так вот гаишники за голову берутся от того, ЧТО наш народ спокойно оставляет в машинах на ночь - видерегистраторы, ноутбуки!, сумки, паспорта, телефоны. Народ, никогда ничего не оставлять даже на 5 минут.

 

П.С. я вот в том году на охраняемой парковке под рестораном оставила фотоаппарат внизу в ногах - украли. Сама виновата. Теперь - ничего и никому не оставляю.

 

Сам дружину виховав так, що ніколи сумку, телефон в машині не залишала біля магазинів. Саме неприємно в цій ситуаціі, що залізли в машину в 10 м від моіх воріт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо, хтось проізжав з жулянського мосту в Крюковщину 26.02.14 біля 15.10 - 15.17 з реєстратором.

Після КЛО заправки зупинився, відійшов на пару хвилин, зупинилася машина, розбили скло і витянули сумку з під ноутбука, для них нічого цінного, для мене - робочі бумажки.

Буду дуже вдячний.

В этих же числах,на Крюковщине,возле Молодёжного городка,точно так же бомбанули машину,только ещё и колесо пробили,на всякий случай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этих же числах,на Крюковщине,возле Молодёжного городка,точно так же бомбанули машину,только ещё и колесо пробили,на всякий случай.

 

Мабуть проіхалися по колу, через Чабани, Теремки.

Не страшно вдень отримати картечі в зад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...