Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам будинок на березі річки Рось (погт Рокитно, Київська обл)

tatka8525

Рекомендовані повідомлення

Будинок розташований на березі річки Рось !!!пгт Рокитно, Київська обл.( Від будинку до річки 20 м )Має 2 поверха. Загальна площа 178 м2, жила 68 м2, допоміжна 86 м2.На прешому поверсі - гараж (вхід в середині хати, опалюється), ванна і туалет роздільно, кухня, котельня, лоджія (застіклена)На другому поверсі - 3 спальні, зала, лоджія(застіклена). Опалення газове, газова колонка. Будинок 2000 року. На території колодязь, літня кухня, сарай, молодий сад, город.Поряд річка, ліс, зупинка автобуса, дит.садок, школа,магазини.

 

Ціна 75000 у.о.

 

097-337-11-47 Олексій Григорович

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выложите фотографии.

 

А то написано интересно, а в реале может и смотреть не на что.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль фото поки що виложити не можу.

Будинок продають по причині його розмірів. Моїм свекрам вже за 60 і тяжно в таких роках поратися по господарству.

Свекор 5 років назад пішов на пенсію, а до цього працював прорабом на будівництві. При такій професії мати поганий і недоглянутий будинок просто не можливо:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верить вам на слово и просто так ехать, никто не будет. Бензин у нас не бесплатный и личное время то же не безгранично.

 

 

 

Если действительно хотите продать, то выставляйте фото, а если вам не срочно, то...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок розташований...пгт Рокитно, Київська обл... Будинок 2000 року.

Ціна 7 500 у.о.

097-337-11-47 Олексій Григорович

 

Такі виправлення значно б поліпшили динаміку продажу, однак я не керую процесом:):unknown:

 

Просто за 75000 і в м.Києві (Осокорки, наприклад) є багато ошатних будиночків, за 10-15 хв до метро. Підкреслю, це моя власна думка і я її не поширюю на об"єкт продажу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоро мають бути фото і тоді буде ясно чи вартий будинок такої ціни.:rolleyes:

А для тих, хто хоче втекти від міської метушні і відпочити на притоді у власному будиноку він чудовий варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...