Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по ТЕРАСІ

salerius

Рекомендовані повідомлення

Вирішив добудувати до будинку терасу.

Вихід на терасу з залу. Так як в мене є нульовий поверх, а тераса має бути на першому поверсі відповідно виникла необхідність в побудові тераси на висоті (приблизно 2,5 метра).

 

Розмір тераси 3,5м на 5,5м

Планую під терасою встановити скло пакети і вона буде осіння бісетка, а саму терасу планую відкритою з сторін але з дахом.

 

Підлогу в терасі буду заливати бетоном товщиною 10-12см і з бортиком по периметру в 15см.

 

Не знаю на чому побудувати терасу, а саме на яких стопах (матеріал). Думав брати труби 76 в діаметрі або квадрат 80 діаметра, бурити в землю на 1 метр, ставити туди труби і заливати. Знайомий пропонує замість металевих труб використовувати азбестові, які після того як залити в землі - вкинути в середину труб арматури і залити їх.

 

1.Підкажіть будь-ласка який вид труб використати, авжеж азбестові труби дешевше коштують і який діаметр для такої тераси.

 

2.Чи достатньо для такої площі виливати товщину підлоги 10-12см?

3.Яке армування робити по підлозі (розмір арматури, чи сітки, шаг між арматурою і тому подібне).

4. Чи достатньо стільки стовпів , можливо потрібно більше або менше (тераса буде заходити в будинок швелерами в трьох місцях (на малюнку жовтий колір) на глибину 30 см)

Завчасно вдячний.

Вибачайте за неякісний малюнок

1859533715_.thumb.jpg.410cfba39fbe2006519d64083b9df6fc.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мое мнение - нужно ставить металлические трубы. Какой именно толщины и диаметра лучше рассчитать. Асбест не вариант - вредный, непрочный - заливать бетон и ставить арматуру в асбестовую трубу достаточно проблемно и ненадежно. Толщину плиты не менее 120мм - это и долговечно и надежно. На вскидку армирования 150х150 д10мм должно хватить, но для точности нужно рассчитать, может и меньше будет. Количества столбов должно хватить, но тут немало важно какие швеллера Вы использовать собираетесь. Опять же лучше это все рассчитать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь.

А де тоді можна дізнатись про максимальну вагу навантаження на трубу певного діаметру?

 

В металеву трубу не потрібно заливати бітон?

 

і головне як це все розразувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расчет нужно заказать у конструктора. Могу помочь в этом (пишите в личку). Если не хотите заказывать расчет, тогда нужно довериться строительному опыту своему и всевозможных советчиков и вперед строить.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо я не буду заливати труби, а висверлю отвори глубиною 1,2-1,5м в ставлю зварений металевий каркас, до якого зверху приварю бляху (площадку) ы все це заллю, получиться така собы "свая" потым до тоъ бляхи яка буде в заподлице з верхньою частиною сваї я приварю вже трубу.

як такий варіант - і чи він надійний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо я не буду заливати труби, а висверлю отвори глубиною 1,2-1,5м в ставлю зварений металевий каркас, до якого зверху приварю бляху (площадку) ы все це заллю, получиться така собы "свая" потым до тоъ бляхи яка буде в заподлице з верхньою частиною сваї я приварю вже трубу.

як такий варіант - і чи він надійний?

 

Такой вариант имеет право на жизнь. Вполне все реально и надежно, если качественно выполнить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но взагалі - вагаюсь зараз перед вибором - чи використати металеву трубу 100мм або азбестоцементну трубу 200мм в яку буде засунутий арматурний каркас і залита бетоном.

Що міцніше. Фінансова різниця 600грн на пользу металевих труб.

Завчасно вдячний за допомогу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но взагалі - вагаюсь зараз перед вибором - чи використати металеву трубу 100мм або азбестоцементну трубу 200мм в яку буде засунутий арматурний каркас і залита бетоном.

Що міцніше. Фінансова різниця 600грн на пользу металевих труб.

Завчасно вдячний за допомогу

 

 

Если Вы выбрали подходящие трубы, то лучше трубы 100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...