Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундаментні блоки та плити перекриття

Shuriko

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Цікавлять блоки 240х30х60 приблизно 85 штук та 8 плит 7.2х1.5м (точні розміри не пам"ятаю, але десь такі). Доставка в Музичі Києво-Св. район.

П.С. Маю ціну на блоки із доставкою 280 грн/блок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

85 блоков ФБС это 83 тонны. Пусть 4 машины, пусть по 1500=6000. т.е уже на каждый блок доставка добавляет гривен по 70. Вам предлагают по 280 с доставкой. Значит сам блок по 210грн. На Ковальской он стоит 308,4. 32% скидки - НЕ БЫВАЕТ. Могу предложить скидку реальную. Обращайтесь в личку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Цікавлять блоки 240х30х60 приблизно 85 штук та 8 плит 7.2х1.5м (точні розміри не пам"ятаю, але десь такі). Доставка в Музичі Києво-Св. район.

П.С. Маю ціну на блоки із доставкою 280 грн/блок.

 

Цена на блоки с доставкой, очень хорошая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Цікавлять блоки 240х30х60 приблизно 85 штук та 8 плит 7.2х1.5м (точні розміри не пам"ятаю, але десь такі). Доставка в Музичі Києво-Св. район.

П.С. Маю ціну на блоки із доставкою 280 грн/блок.

 

Добрый день!!!блоки можем зделать по 275 грн 097-243-40-74

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь за те, що не відповідав.

Я можливо погано розбираюсь на ринку залізобетона, але скажіть будь-ласка - Ковальська є монополістом на ринку?

Тоді ра***те - доставка мені обійдеться дешевше, тому що є вихід на кращі логістичні компанії в Україні, а там попутні машини і лояльність за нал. Порахували? Дальші - чому Ви вирішили, що ціна від Ковальської - вселенське мірило? Чому я маю брати блоки в Києві? Так, доставка з іншого міста значно дорожче, але коли моєму сусідові (а ми будуємо на двох) зарядили 1500 грн за 10 км доставки - то він трохи не поперхнувся та ледь стримався аби не послати... Натяків напевно достатньо. Тому 280 - це я навіть погарячкував, вкладуся дешевше.

 

Добавлено через 30 секунд

Добрый день!!!блоки можем зделать по 275 грн 097-243-40-74

 

Дякую, я Вас наберу - переговоримо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...