Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Окраска блок-хаус

Build_Star

Рекомендовані повідомлення

Нужны 2-3 чел. Для шлифовки( с легка так как вогонка хорошая), грунтовки и покраски деревянного блок-хауса. Объект Зазимье

Цены оговариваем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

примерно 60 грн 1м2 работы(подшлифовка ручная+груне кистью +окраскакистью по 1р) до 3 м высоты

С ув Андрей 067 405 68 89

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я виконав роботу, домовилися по 45, в сумі вийшло менше 20. Приймалася робота хіба що не з мікроскопом. Не чесна людина-- візьміть на замітку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю где вы взяли 45грн/м2, на місці було чітко визначено 40грн/м2. Так мало того ви не виконали те що від вас просили, а зробили так як вам легше, зіпсували матеріал та час. І нетреба наговорив, ви роботу не до робили люди ще 2 дня дороблювали і я ще вам заплатив по 32грн/м2, по-іншому треба було надавати вам гроші поки ви не зробили би так як було умовленно перед початком работи, та змусити переробити і купити фарбу яку ви зіпсували а вона не дешева 189грн/л.Remmers. Так мало того що ви працювали повністю моїм інструментом, так ще я вам давав своїх людей тощо ваші кудись розбіжались. А с приводу оціненя работи як ви кажете "під мікроскопом" то я не перший рік на будівництві і у мене холтура не проходить.

І на майбутьне беріть роботу ту яку вже робили та маєте досвід.

 

Я не хочу сор і та спорів якщо у вас е домене питання мій номер визнаете.

 

Добавлено через 2 минуты

Тему можно закрыть!

Змінено користувачем Build_Star
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...