Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

фарбування кераміки

trintintin

Рекомендовані повідомлення

лонг лонг тайм егоу придбав умивальник і унітаз як на фото. Щось по феншую і в масть по пісуару не знайшов. Взявся фарбувати по рекомендації продавців (розумні люди казали - зверни увагу на грунт). Коротше - не довго музика грала. Після деякого часу результат експлуатації пісуару на фото. Також на фото те, чим фарбував. Щось інше порекомендуєте? Чи все робив правильно, просто руки криві?

2080786131_Rotationof0359.thumb.jpg.24fd3c1b973949c3a6e82a1297d5ce45.jpg

888642441_Rotationof0358.thumb.jpg.d84bd2780b2a528bd92020d135e6e1f8.jpg

1708046438_Rotationof0357.thumb.jpg.ce434fe32dcd2782c96b6d6595a38266.jpg

1729326014_0369.thumb.jpg.31319f9937bfd4736fd9b91d5a09db87.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто цвет совсем не по Фэн-Шуй :D

Вот так и вышло ;)

Вам к восточным спецам в ветку надо за консультацией:-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шесть лет продаю сантехнику. У меня пока клиенты сами писсуары не красили. Может при любой грунтовке краска лежать не будет?

 

Цветные писсуары можно заказать в Италию на фабрику. Но цена будет очень высокая.

 

Например, Scarabeo производит цветную сантехнику. Но цвет немного с морковным оттенком, а у вас ближе к гнилой вишне.

 

Cielo Ceramica предлагает писсуары не белого цвета, но у них линейка цветов называется Земли Чиело - пастельные цвета

 

У фабрики Art Ceram есть линейка продуктов La Fontana с цветными вставками. На фото вставки желтые, но в производстве есть и красные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2Felicita: а щось інше керамічне фарбували?

Про Італію здогадуюсь - але нехай і облуплений-облізлий постоїть :-)

Верніше думаю що скоро дойдуть руки - ще щось спробую...

 

З.І. Можливо хтось просто займався "реставрацією" - усіляки тріщинки, сколи, свіщі? Я думаю грунт має бути тим самим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реставрацией никогда не занималась. Если был скол фаянса, то это брак.

 

 

Вспомнила, что кто-то из дизайнеров рассказывал, что делал рисунки на керамической плитке, а-ля Керамика Барделли. Он говорил, что есть в продаже какая-то краска для керамики, но краска нуждается потом в высокотемпературном запекании. Дизайнер запекал плитку в промышленной печи (в бытовой духовке низкая температура). Но я готовые изделия не видела.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плитка не зовсім те - вона не знаходиться під постійною дією ... і кисле середовище не неї не діє :-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...