Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Полички в кладовку

anandr

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня

 

Потрібні полички в кладовку з ДСП. Проблема в тому, що деталей назбиралось аж на 3,5 кв.м., а у Віяра треба купляти цілу плиту. Що робити з рештою -- не знаю.

Може в когось із тутешніх майстрів/виробників меблів є залишки?

 

Ескіз і розміри показані на малюнках. Таких комплектів потрібно 5.

Синім показані ті торці, які потрібно закромкувати.

По кольорах хотілося б

ДСП: Kronospan "9420 Береза полярная ES" (по віяру), 18 мм

Кромка: Egger "H 1428 Вудлайн мокко ST22" (по віяру), 0,5 мм

02.jpg.5ccb01861e4e400ae5da39355d39a81d.jpg

01.thumb.jpg.8c2c754a2f2e8431e9c79d4e3b8c87a6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выскажу своё скромное мнение - если б надо было 1-2 м2 ДСП, то есть смысл искать по остаткам

Если же набегает 3.5 м2 - то наверное правильнее было б купить сразу лист ДСП

Может не у них, может у других можно сделать (как вариант - у Романа Fly Wind или кто у нас еще имеет свое производство)

 

Более того - из того остатка можно сразу что то запланировать и сделать, чтоб выбрать весь лист сразу

 

Я искал недавно как раз что то похожее по цвету, нужен был кусок 1500*800. В итоге таки нашел из остатков на вияре, но искал действительно долго.

 

 

Но конечно же можно и поискать остатки

Вдруг кто то будет заказывать из такого ДСП и будет совсем немного залазить на новый лист

В таком случае вы сможете друг друга найти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выскажу своё скромное мнение - если б надо было 1-2 м2 ДСП, то есть смысл искать по остаткам

Если же набегает 3.5 м2 - то наверное правильнее было б купить сразу лист ДСП

Может не у них, может у других можно сделать (как вариант - у Романа Fly Wind или кто у нас еще имеет свое производство)

 

Более того - из того остатка можно сразу что то запланировать и сделать, чтоб выбрать весь лист сразу

 

Я искал недавно как раз что то похожее по цвету, нужен был кусок 1500*800. В итоге таки нашел из остатков на вияре, но искал действительно долго.

 

Но конечно же можно и поискать остатки

Вдруг кто то будет заказывать из такого ДСП и будет совсем немного залазить на новый лист

В таком случае вы сможете друг друга найти

 

Я вже теж схиляюся до варіанту замовити на Віярі і "знайти" когось кому треба 1,5 кв.м. ДСП.

 

Але питання кольору ДСП і кромки не є принципове. Полички будуть в кладовці, і може навіть різнокольорові полички будуть виглядати прикольно. Головне щоб вони були покромковані і щоб об них не царапати руки.

 

Почекаю ще день-два, може хтось відізветься. Як ні -- то піду на Віяр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знайдете Ви того, кому потрібні залишки.

60 грн квадрат ДСП, возитись з цими залишками буде дорожче.

Або зразу робіть з залишків в меблевих цехах їх достатньо, або закрийте очі на залишки.

 

Також ще поділюся досвідом:

мені треба було поміняти 2 столешні одна довжиною 1300, друга 1250, я думав що треба шукати в залишках, а виявилось що такі залишки не завжди дешеві, тому купив кусок 3000 мм столешні правда товщиною в 28 мм і вийшло на 500 грн дешевше (ще і доставку з Епіцентра поєднав з покупкою ванни), чим те що я вибрав з залишків.

Тому дивіться на ціну також.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...