Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дах із металочерепиці, Житомир, Київ.

Kymsan

Рекомендовані повідомлення

Нещодавно накрили нам два дахи із металочерепиці.

 

Бригада - 2 чоловіки. Батько і син. Син з вищою освітою, економіст-інженер, будівництово - хоббі. Лікарі порадили роботу на свіжому повітрі мінімум 1 рік, ще до кінця зими казав буде працювати. Таке буває))

 

Не пьють взагалі, працюють якісно, що головне для даху. Все зарізано чітко, на скобах, вент канали обійдені два рази - цілий день один канал повністю обходять.

 

Як потрібно - беруть третього в напарники. Працюють зранку і до заходу сонця. Мені брали, коли потрібно було балки позакидать нагору і порозкладати. 2 повних поверхи будував.

 

Криють металочерепицю, профнастил, інше не робили і не беруться.

 

Можуть самі закупити матеріал. Я брав все сам ще раніше, тому не було сенсу.

 

За час роботи конфліктів не було, давали поради і робили в мене не лише дах, забор зробили з профнастилу, каналізацію.

 

 

Можу рекомендувати.

Можна глянути об''экти. Мені крили в Житомирі.

Можуть в Києві, син в Києві постійно проживає.

 

Забув зовсім, в Житомирі крили по 125 грн\кв.м., просту кришу (шатрову) зробили по 110 грн.

 

телефон видалив, лист від автора (автор дахами вже незаймається)

Змінено користувачем Dr.Yura
телефон видалив, лист від автора (автор дахами вже незаймається)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день,а фото работы по этапам есть? выкладывайте,есть интерес,подхожу к крыше,спс
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фото загружу і викладу.

 

Поетапно не фотографувала. Є варіант кінцевий. Але можна приїхати подивитися. Одна коробка в мене накрита - холодний чердак, зліпили з лісу, який лежав давно, перебирали, вибирали. Крім даху ще нічого більше немає, так що можна глянути без проблем, як збито, як накрито. Одна бригада до них покрутила носом, захотіла доплату за старий ліс. Плюс у мене не було контрейок 5х5, робили з доски 30мм. Вони самі все розпустили, нічого додатково не взяли. Звичайний шатровий дах, але гарно все вийшло.

 

Інший будинок вже із середини не заглянути - все зашито і пошпакльовано. З вулиці можна все глянути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накриту коробку будинку ще дофотографую, лише одне фото в телефоны знайшлося.

 

Два інших будинки накривала ця ж бригада, але в різний час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...