Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТП + ТА + газовий котел +ПП труби

meboo

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні форумчани, прошу допомоги із підключенням ТП котла в систему із газовим зварену із ПП труб. Опалювальна площа 80 м2, 8 плоских радіаторів, труби поліпропілен армований скловолокном FIRAT, котел настінний газовий 24 кВт. Хочу поставити ТП котел потужністю 18 кВт та ТА (якщо вийде по фінансах цього року). ТП котел буде обв’язаний стальною трубою 50 мм з зворотнім пелюстковим клапаном та термічним клапаном ESBE VTC300 на байпасі. Таким чином хочу зберегти природню циркуляцію.

 

Так як труби поліпропіленові хочу поставити трьохходовий клапан з пропорціональним управлінням на подачі з ТА (або просто ТП) з підмісом води із зворотньої лінії. тільки ще не до кінця зрозумів чим ним управляти, є варіант універсальний температурний контролер і актуатор, але хотілося б поставити щось схоже на термічну радіаторну головку з капілярним датчиком, але не знайшов інфи чи така схема використовується, підкажіть, будь ласка, що краше використовувати для обмеження температури подачі?

 

Також хочу поставити трьохходовий переключаючий клапан щоб розвести ТП та газовий котли з управлінням від натрубного термостата.

 

І останнє питання, в разі відсутності коштів на ТА чи залишиться ця схема робочою якщо ТА просто забрати, чи все ж потрібно поставити гідрострілку і насос контура СО?

 

Щиро дякую. Перш ніж відкрити тему почитав схожі на мою, але відповіді на обмеження температури подачі на знайшов.

89892051__-01.thumb.jpg.272cdfc8e9f2b31df6cfbc3d481e5ec3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте підняти тему. Чи можна використовувати трьохходовий клапан HERZ CALIS-TS-RD (арт. 1776139) із термоголовкою HERZ-KLASSIK (арт. 1742100)з накладним датчиком і регулюванням від 40 до 70 градусів для обмеження температури подачі (на схемі 9). Підкупає те, що це енергонезалежне рішення. Загалом ця схема має право на життя?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да вроде как по диаметру нормально. Хотя... Считать его нужно и смотреть, нет ли сильных заужений
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розмовляв сьогодні з тех. підтримкою Herz, сказали що до 3/4 може працювати цей клапан на змішування, а для 1" та 1 1/4 працює тільки на розділення. При змішуванні стрілки на корпусі не відповідають дійсності.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем Вас ESBE VTC300 (www.esbe.eu/ru/ru-RU/produktsiia/izdieliia-dlia-kotlov-na-tvierdom-toplivie/vtc300) не устраивает? Он для Вашего котла очень даже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем Вас ESBE VTC300 (www.esbe.eu/ru/ru-RU/produktsiia/izdieliia-dlia-kotlov-na-tvierdom-toplivie/vtc300) не устраивает? Он для Вашего котла очень даже.

 

цей у мене вже майже є. він підвищує температуру зворотньої лінії. на подачі, якщо правильно розумію, він мені температуру не знизить.

мені потрібно знизити Т від котла або ТА щоб не поплавились поліпропіленові труби.

 

мені потрібне щось типу ESBE VTA300 тільки без функції захисту від ошпарювання і з хорошим протоком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цей у мене вже майже є. він підвищує температуру зворотньої лінії. на подачі, якщо правильно розумію, він мені температуру не знизить.

мені потрібно знизити Т від котла або ТА щоб не поплавились поліпропіленові труби.

 

мені потрібне щось типу ESBE VTA300 тільки без функції захисту від ошпарювання і з хорошим протоком.

 

У этого клапана такая задача - подогрев обратки, грубо говоря. А если вы хотите, подавать в контур, скажем радиаторов, теплоноситель определенной температуры, то вам нужно либо котелком манипулировать (задавать нужную температуру подачи), либо смесительный узел ставить на контур радиаторов. Есть масса вариантов, как такие вещи организовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У этого клапана такая задача - подогрев обратки, грубо говоря. А если вы хотите, подавать в контур, скажем радиаторов, теплоноситель определенной температуры, то вам нужно либо котелком манипулировать (задавать нужную температуру подачи), либо смесительный узел ставить на контур радиаторов. Есть масса вариантов, как такие вещи организовать.

 

один з варіантів - трьохходовий з управлінням від термоголовки і підмісом із зворотньої лінії. фактично як тепла підлога, тільки Т вища.

 

ще одний варіант, до якого я схилявся раніше - трьохходовий з актуатором із управлінням контролером (0-10В), але цей варіант енергозалежний...

 

більше варінтів не знаю, можливо форумчани підкажуть куди рухатись, чи цей цілком гідний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...