Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

как подключить твёрдотопливный котёл к газовому

nemez2013

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани! У мене така проблема: не можу зрозуміти як правильно підключити ТТ(альтеп кт-1е) котел до існуючої системи (закритого типу) опалення (газовий котел Фероллі). Система опалення виконана із пластику 25мм. Біля будинку зробив прибудову 400смХ200см і там установив ТТ. Для себе зробив схему підключення, підправте будь-ласка якщо щось не так!

1574618562_.JPG.042afff48dccfab7f960cbb91c87785b.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також мізкую над цим питанням. Але поки не отримав відповіді www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=163103

Я вважаю, що потрібно захистити поліпропілен від води вище 70 град. для себе планую змішувальний вузол. Також, напевне, варто не ганяти через теплообмінник газового котла гарячу воду, яка буде віддавати тепло в комин (у мене атмосферник). В той же час, читав на цьому форумі, що хтось заморозив котел із закритою камерою згорання, бо відключили газ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але у мене немає можливості встановити змішувальний вузол. А що поліпропілен не витримує 70 град.? В мене на газовому котлі завжди встановлено 70 град і проблем не маю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТТ котел може дати температуру вище 70 градусів, особливо коли в системі мало води - малі труби і панельні радіатори
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...