Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зазор между плиткой и стеной: чем заполнять в случае "теплых полов" "

Vol_Kon

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, шановні форумчани,

 

Прошу допомогти з порадою у наступному:

- украдається плитка на стяжку з водяним підігрівом "тепла підлога"

- по периметру усіх кімнат було укладено деформаційну стрічку, проте вона була зрізана на рівні стяжки

- таким чином, зараз між стіною та плиткою є зазор 5-6 мм по всьому периметру кімнати

- затирати шви планую затиркою Мапей Ультраколор (цементна)

 

Запитання: чи допустимо затерти вищезазначений шов між плиткою і стіною даною цементною затиркою і чи принципово заповнювати цей шов еластичною мастикою (наприклад, поліуритановою). Цей шов потім буде закритий плінтусом.

 

Дякую за відповіді і поради.

 

З повагою,

Володимир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна просто забити на нього - ця щілина ні на що не впливає. Але якщо вже сильно муляє очі, то можна заповнити силіконом. Всерівно буде плінтус. Тепла підлога там погоди не робить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Цей шов потім буде закритий плінтусом..

Я у себя зазор в 5-6 мм между плиткой и стеной заполнил самым дешевым акриловым герметиком гривен за 10 (есть акционные при смене цвета на линии производства), гораздо дешевле затирки, не треснет и все равно закрылось плинтусом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Запитання: чи допустимо затерти вищезазначений шов між плиткою і стіною даною цементною затиркою і чи принципово заповнювати цей шов еластичною мастикою (наприклад, поліуритановою).

Цей шов потім буде закритий плінтусом.

Цементной затиркой затирать не стоит. Присоединяюсь к вышесказанному, если так уж сильно хочется заполнить чем-то шов, то сделать это следует силиконовым герметиком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему цементной не стоит? Или алебастром каким-нить? Я так сделал, 5 лет простояло, в том году перестилал линолеум, с демонтажом предыдущего покрытия и плинтусов естессно, смотрел, там все хорошо на стыке, только тонкая трещина по всей длине, не толще волоса. Правда у меня дому уже больше 10 лет, можно в новострое, пока не осел и более серьезные последствия.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такая же история с щелью, тоже срезана вровень с стяжкой. Плюс ещё когда стяжка укрепилась образовалась щель между стеной и демферной лентой, через которую лезит живность в виде пауков и сколопендр.

Если герметиком, то незнаю сколько его надо...

у меня щели есть и по 8мм (так раскладка плитки получалась) плитки порядка 60 квадратов.

послушаю советов...

единственное что приходит это резать полосками и вставлять туже ленту...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...