Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Требуется строительная бригада.

Yuzikov

Рекомендовані повідомлення

Требуются строительная бригада с прорабом для работы в Крыму для внутренних работ(штукатурка, заливка пола, гипсокартон, плитка и др.). Рекомендации и примеры работ обязательны. Все вопросы в личку или на почту. Змінено користувачем Yuzikov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що вєжліві "люди" не хотять працювати? та я ліпше таксувати чи голодувати буду чим на москаляку працювати!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!

а хоча коли повернемо наш Крим тоді і відбудуємо. СЛАВА НАЦІЇ, п.....ць кацапській педерації

Змінено користувачем amadeus70
  • Лайк 36
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
а що вєжліві "люди" не хотять працювати? та я ліпше таксувати чи голодувати буду чим на москаляку працювати!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!

а хоча коли повернемо наш Крим тоді і відбудуємо. СЛАВА НАЦІЇ, п.....ць кацапській педерації

 

а кагарлику мабуть похер на кого працювати, видно дід поліцаєм був?:flag1: а може і сам в кгб чи сбу підзаробляв? ось так і проявляється людська гідність !!!! кАГАРЛИК, чемодан, вокзал рОСЄЯ !!!!! там твої тендери !!!!! а всім хто підтримав мої влова велика вдячність, мій син зараз воює, я теж після 26 грудня піду, до 26 звільнений від несення війсьвої служби, до речі бувший афганець 87-89 (мав відстрочку після повного розриву ахіла) Слава УКРАЇНІ !!!!!!!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...