Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ландшафтний дизайн подвір'я таунхауса (до 2 соток)

olalala

Рекомендовані повідомлення

Покажіть свої дворики в таунхаусах або маленькі подвір'я в приватних будинках... Так багато хочеться туди помістити... І так важко щось спланувати красиве...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете сюда выложить планчик своего участка, а мы поможем советами. Можно и фото добавить с разных ракурсов)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора малювала орієнтровний план двору...

Ділянка вузька та довга - ширина - 7.55 м, довжина - 26.49 м. На ділянці невеличкий будинок. Фото старі - тепер ми перенесли вхід у будинок на східний бік і добудували там тамбур. Ворота - на вузькому південному боці ділянки, хвіртка - на західному боці.

 

LsWgI.jpg

HVXNx.jpg

1u3oH.jpg

C2gz6.jpg

 

Ось що намалювалося. Кожна клітинка - 50 см. Те, що коричневим - тротуарна плитка. Блакитний квадрат з червоними крапками по периметру - маленька альтака, обсажена плетучими троягдами.

Два трикутники - клумби, розділені вузенькою доріжкою 50 см. Там, де синім намальовано - типу альпійської гірки, а інша - троянди...

По два боки площадки для авто - щось з хвойних.

Пуста частина біля альтанки - покищо нічого не придумала, клумби мабуть якісь - я обожнюю квіти.

Трохи прозаїчно виходить, хочеться свіжіших ідей...

Змінено користувачем olalala
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

План та ідеї в процесі малювання. Покищо надихаюся картинками з мережі.

FHkLq.jpg

KsrjP.jpg

Y4Kyq.jpg

 

Ну ось ідея на верхньому фото найбільш сподобалася. Можу спробувати втілити в життя щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не очень хорошая идея на счет центральной оси,так Вы свой участок делаете еще ужЕ и длиннее.

Посмотрите вот на этот проект www.houzz.com/projects/200442/family-garden

правда если я правильно поняла, дом расположен в конце участка?

Лучше начертите (можно безмасштабно) свой участок с размерами, местоположение дома на участке, с привязкой к границам, если есть - деревья, кустарники, которые Вы хотите оставить. Расположение коммуникаций: водопровод, канализация, газ, колодцы, шахты, сливные ямы, укажите стороны света.Тогда можно говорить предметно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...