Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Придомовая территория

Forest

Рекомендовані повідомлення

От забора до дороги осталось пару метров, могу ли я там посадить деревья,сделать клумбу и.т.д. Каким законом это регулируется? ,где можно прочитать про придомовую территорию?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будівельному паспорті (і в архітектурі) є профіль вулиці де вказано що там повинно бути (тротуар, газон, кущі, дерева) і на якій відстані до забору. Може там з часом будуть прокладати газ, воду, позносять ваші дерева, газон(без компенсації ). Дерева електрики (РЕС) спилюють під електролініями. Думаю це можна назвати благоустрій та озеленення території. Те що знаходиться між забором і дорогою - власність місцевої ради (схоже відноситься до території вулиці), або в постійному користуванні Служби автодоріг. Думаю можуть надати Вам (якщо хочете по закону) в оренду (платне користування) для озеленення (якщо не в пост корист.). Прибудинкова територія - це встановлена за проектом розподілу території житлового кварталу (мікрорайону) та проектом забудови земельна ділянка багатоквартирної несадибної забудови, яка необхідна для розміщення та обслуговування житлового будинку (будинків) і пов'язаних з ним господарських та технічних будівель і споруд. Прибудинкова територія встановлюється для будинку (будинків) і не може виділятися для частини будинку (блоку, поверху, секцій квартир тощо).zakon.nau.ua/doc/?uid=1078.9934.0
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...