Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Звернутися у ДАБІ можна онлайн

Lexis

Рекомендовані повідомлення

Державна архітектурно-будівельна інспекція України відкриває нові можливості для комунікації між громадянами та державними службовцями установи. Відтепер кожен за допомогою спеціальної електронної форми «Написати звернення» може звернутися персонально до будь-якого керівника структурного підрозділу Інспекції, оперативно отримати офіційну відповідь та реакцію ДАБІ з метою усунення проблеми.

 

Для того, щоб звернутися до посадовця ДАБІ достатньо зайти на офіційний сайт Інспекції в розділ «Написати звернення».

 

(ссылка устарела)

 

Вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, телефон та електронну адресу, громадянин зможе написати звернення і за бажанням зробити його публічним (тобто таким, що відображатиметься на сайті у відкритому доступі). В стислий термін заявник на свою електронну пошту отримає офіційну відповідь за підписом керівника структурного підрозділу, до якого він звертався. Якщо звернення є публічним, вона також буде розміщена на сайті ДАБІ.

 

Одночасно Інспекція у відповідь на звернення вживатиме усіх заходів в межах власних повноважень для вирішення проблемних питань з якими звертаються громадяни.

 

«Нова система звернень вже протестована і довела свою ефективність - розповів голова ДАБІ України Максим Мартинюк. – Буквально за тиждень на моє ім’я надійшло близько 20 звернень. Кожне з них в онлайн-режимі я отримую на електронну пошту. Тому усі звернення розглядаються невідкладно і, відповідно, ми робимо усе можливе, щоб вирішити проблеми, з якими звертаються до нас люди».

 

За словами Максима Мартинюка, ДАБІ – це державний орган, який працює заради захисту інтересів громадян, їх безпеки та комфорту. А розпочатий діалог за допомогою сучасних комунікаційних можливостей покликаний прискорити розв’язання проблемних питань у сфері будівництва.

 

www.dabi.gov.ua/index.php/pres-sluzhba/novini/947-zvernutisya-do-posadovtsiv-dabi-teper-mozhna-onlajn

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сьогодні написав свою точку зору на проблеми які виникли при реєстрації декларації про готовність будинку.

Чекаю відповіді...

Буде якийсь результат з радістю викладу сюди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...