Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кобзарик. Твердотопливные котлы длительного горения на дровах Украина КТЖ -20, 30

kotelprom

Рекомендовані повідомлення

Котлы длительного горения Украинского производителя марки «Кобзарик» КТЖ -20 (20 кВт. отапливаемая площадь до 150м2) и КТЖ 30 (30 кВт. отапливаемая площадь от 150м2 до 300 м2).

Твердотопливные котлы длительного горения на дровах «Кобзарик» КТЖ-20. Доставка по Украине и Киевской области, антикризисная цена. Цены на твердотопливные котлы длительного горения Вас приятно удивят.

Продолжительность горения составляет не менее 10-12 часов на твердых породах дерева, также котёл «Кобзарик» некритичен к влажности топлива.

Котел работает на дровах длиной до 400 мм.

Технические характеристики котла длительного горения «Кобзарик» КТЖ - 30:

Номинальная тепловая мощность – 30 кВт, отапливаемая площадь – до 300 м2, КПД – 92%, ширина – 650 мм., глубина – 1100 мм., высота – 900 мм., диаметр дымохода – 145 мм., длина топки – 600 мм.

Масса – 150 кг

Состав котла: купольный теплообменник, электронный регулятор температуры, регулятор тяги и даже коптильная камера!

Котёл характеризуется низкотемпературным жаровым горением, в связи с этим температура исходящих газов не превышает 90 градусов.

Котел «Кобзарик» оснащён электронным регулятором температуры, установленным отдельно чем обеспечивается программирование и поддержание определенной температуры воды на выходе из котла, а также оптимизируется процесс сжигания независимо от нагрузки котла.

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

"Кобзарик" Новая цена 8000 грн. Твердотопливный котел длительного горения на дровах Украина КТЖ -20 :flag1:

 

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Кобзарик" Новая цена 9000 грн. Твердотопливный котел длительного горения на дровах Украина КТЖ -30 :flag1:

 

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

рідкісне лахміття, батьки купили, тепер не знають що із ним робити...

перше що загонить в ступот так це "электронный регулятор температуры", ці мудаки взяли два самих дешевих китайських терморегулятора (www.olx.ua/obyavlenie/termoregulyator-programmiruemyy-korobka-IDjdSAk.html#fdae9a938e), блок живлення на 12 вольт і зварганили "автоматику", все це зібрано в монтажній коробці на стяжках та чорних шурупах....

в якості виконавчого механізму виступае електромагнітний клапан, який може або різко закриватися або різко відкриватися, що приводить до хлопків в камері зграння при відкритті заслонки.... про якість виконання всього іншого я просто мовчу, завіси в них виконані із кусків приводного цепа від якогось культиватора, ножки це просто блоти які вкручуються в дві зваренних разом гайки, водяна рубашка на менше ніж половину котла.....

 

ще один товар із області- на лоха....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
рідкісне лахміття, батьки купили, тепер не знають що із ним робити...

перше що загонить в ступот так це "электронный регулятор температуры", ці мудаки взяли два самих дешевих китайських терморегулятора (www.olx.ua/obyavlenie/termoregulyator-programmiruemyy-korobka-IDjdSAk.html#fdae9a938e), блок живлення на 12 вольт і зварганили "автоматику", все це зібрано в монтажній коробці на стяжках та чорних шурупах....

в якості виконавчого механізму виступае електромагнітний клапан, який може або різко закриватися або різко відкриватися, що приводить до хлопків в камері зграння при відкритті заслонки.... про якість виконання всього іншого я просто мовчу, завіси в них виконані із кусків приводного цепа від якогось культиватора, ножки це просто блоти які вкручуються в дві зваренних разом гайки, водяна рубашка на менше ніж половину котла.....

 

ще один товар із області- на лоха....

 

Дивно!

А Ви його розпалювати пробували?

В мене працює вже 2 роки, ніяких проблем немає.

Звичайно є свої особливості у використанні але вони у всіх виробників присутні.

Дизай в нього трохи не звичний, але довге поліно 60 см влазить без питань, кидаю даже не рублене аби в дверці влізло.

Єдиний недолік який в нього є, то це висока температура в батареях і жарко в хаті коли немає морозу.

Горить тоже довго, 2 завантаження на добу.

Дверці хлопають но мене це не напрягає бо стоїть у котельні в хаті не чути.

Я думаю що за таку ціну ( я його брав за 9000 грн.) котла який горить половину доби купити не можливо, по крайній мірі я такого не знайшов.

Посему зовнішній вигляд котла в котелні мене зовсім не хвилює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивно!

А Ви його розпалювати пробували?

 

 

 

а ви читати пробували?

хотів би я побачити як в -10 це нещастя буде обігрівати 100 квадратів при одній загрузці протягом 12 годин..

чисто заради цікавості зніміть відео роботи цьог "котла"...

та і не лукавте що купували його 2 роки назад, зараз його ціна 8500, а два роки назад коштував 5500...

Змінено користувачем Alex.leng
допис
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...