Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

порадьте по вікнах для старої хати

mariamihno

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани!

Будь ласка, дайте пораду щодо вікон для старої хати.

Чи є естетичний і недорогий варіант заміни їх на пластикові?

 

Замінити чи просто вийняти рами (блакитні) неможливо, бо вони є частиною дерев"яного каркасу хати-мазанки. Їх пошкуримо і пофарбуємо наново блакитним. Дерев"яні "вкладиші" (білі) потребують більш грунтовної реставрації, в деяких місцях вони прогнили. Тому розглядаємо варіант поставити замість вкладишів пластикові вікна, але як замовити їх грамотно? Щоб було і недорого, і естетично.

Народ зазвичай у таких випадках ставить глухі вікна без жодних перемичок. Але виходить не дуже красиво. Вікна зі шпросами надто дорогі (мені озвучили ціну 10 у.о. за 1 м.п. шпроса, для нас сума нереальна). Чи є інші варіанти?

 

Можливо, варто замовити лише склопакет, закріпити штапиками і намалювати на склі псевдо-раму? (за браком коштів і не таке вигадаєш, тільки не знаю, яка це має бути фарба, щоб не змилася). Але як бути з вікнами, що відкриваються?

 

Окрім порад, буду вдячна за конкретні пропозиції представників віконних фірм із цінами.

Розмір вікон приблизно 90 х 60 см. У хаті 8 вікон, троє з них мають відкриватися (розпахуватися + провітрювання), решта можуть бути глухими.

1908694906_.thumb.jpg.59cc746fb13b8a39c968516b441fc458.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо, варто замовити лише склопакет, закріпити штапиками і намалювати на склі псевдо-раму? (за браком коштів і не таке вигадаєш, тільки не знаю, яка це має бути фарба, щоб не змилася). Але як бути з вікнами, що відкриваються?

 

Я, в тихом *** шоке от таких вопросов, честное слово. Хочу окна со шпросами, но можно и просто нарисовать раму не стекле.

Тогда уже так делайте:

 

392_300_34261_pd_.jpg

 

Заодно и стены "отремонтируете". ;) Или баннер, тоже дорого?

 

Мой Вам искренний совет - забудьте про эти окна. И про ремонт и про дом. Я, серьёзно, забудьте.

Постоянно и плотно думайте о том, где ещё заработать денег. Сутками думайте об этом и тогда у Вас всё получиться. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валеріє Валентиновичу, ну нашо так різко.

І не впадайте в шок, бережіть нерви.

Ви, я так розумію, спеціалізуєтеся на вікнах, то дайте пораду.

 

Давайте конкретизую.

Я в ідеалі хотіла б такі самі вікна, але металопластикові. Щоб не мучитися зі шліфовками-фарбуваннями. Але вікна за стилістикою мають відповідати хаті, це головна вимога. Якщо ви можете такі виготовити, дайте приклад (фото з портфоліо, схему) і ціну.

Після обдзвону виробників я зрозуміла, що вузького профілю ні в кого немає (може, помиляюся). А з широким вікна виглядатимуть казна-як. Шпроси насправді теж не ахті варіант.

Невже немає у портфоліо виробників розумних і красивих рішень для таких будинків?

 

Чи в таких випадках тільки треба замовляти дерев"яні вікна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совсем я не резко.

Напишите размеры, а лучше всего, создайте тему в разделе "Тендеры". Вы получите массу вариантов. Не забудьте указать, где находится объект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невже немає у портфоліо виробників розумних і красивих рішень для таких будинків?

Здается мне, что если профиль под старину и существует, то цена там будет не 10, а 1000 за метр.С таким запросом либо ставить дешевый пластик абы як, либо искать местного столяра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розміри зазначила в першому пості: 90 х 60 см.

І вікна не потрібні "під старовину". Вони мають бути звичайні білі. Добре пофарбовані рами саме так і виглядають. Але конфігурація бажана, як на фото. Звичайний двокамерний енергозберігаючий склопакет.

Який смисл дублювати тему в тендерах, коли спочатку треба зорієнтуватися, чи в принципі можливе виготовлення вікон подібної конструкції?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чи в принципі можливе виготовлення вікон подібної конструкції?

 

Изготовить возможно. 6116грн - 3 окна пов.откидные, 5 - глухие. Без доставки и без монтажа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старі рами потрібно виймати. Сумніваюсь, що вони є частиною якогось каркасу. А якщо навіть і є, то його нескладно буде переробити.

Інакше ІМХО ніяк.

Був у мене на початку діяльності подібний випадок - хата навіть цеглою не була обмурована...:confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написала повідомлення Валерію Валентиновичу. Якщо виготовити такі вікна реально - викладу, як поставимо. Щоправда, розраховувала на суму 4500 грн.

Стару раму виймати вкрай небезпечно. Це ж не дерев"яна хата, це мазанка. І питання - для чого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для того, щоб вікна мали хоч якийсь вигляд і світло в хату попадало.

 

Но есть ещё и такие люди, которые реально хотят окно с форточкой. :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС наверное думает что когда будут вынимать окна то оконный проем (верхний горизонтальный) может обрушиться.А может я не то понял?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это понятно, значит нужно сделать перемычку или что-то подобное. Мы в своё время вытащили такое окошко и офонарели... но ничего не упало, Хозяйка кричит: "Ставте, хлопці, ставте! нема в що кріпитися? То ставте на піну, я в Москві бригадиром працюю, все буде добре.":D

Лет надцать прошло, претензий не поступало.

 

Добавлено через 2 минуты

Но есть ещё и такие люди, которые реально хотят окно с форточкой. :o

:) Влентинович, если не секрет, озвучьте размеры стеклопакетов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС наверное думает что когда будут вынимать окна то оконный проем (верхний горизонтальный) может обрушиться.А может я не то понял?

 

Может и обрушится... Это нужно смотреть и расковырять при замере.

 

Для Юлии.

Я же предлагал нормальный вариант - создать тему в тендерах. Собрать с десяток предложений и определятся.

Для того, чтобы воспользоваться гос. программой от "Ощадбанка" на возврат 30% стоимости, нужно брать кредит на два месяца и заказывать окно в 5-ти камерном профиле с двухкамерным стеклопакетом, с энергосберегающим стеклом и аргоном.

 

Добавлено через 3 минуты

:) Влентинович, если не секрет, озвучьте размеры стеклопакетов.

 

Мы отказываемся от таких заказов. Люди не понимают, что они заказывают "тёмное" окно с кучей импостов и створок. Плюс, к цене добавляется "за эксклюзивность" и ручной труд. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, тему в тендерах створю.

Просто я вже кілька тендерних створювала (зокрема по меблевих щитах) - відгуків нуль. До обговорення народ долучається активніше.

 

По Ощадбанку я в курсі - я ж такі й просила, енергозберігаючі, двокамерні, але про аргон вперше чую. Жоден з раніше опитаних постачальників про це не сказав. І "безвідсотковий" кредит мене цікавить.

 

З приводу виймання рам. По-перше, стіна і справді може завалитися. По-друге, прошу зрозуміти, що рами мені подобаються. Я хочу жити в старій хаті, це хата, яку будував ще мій прапрадід. І я не маю мети її розвалити чи закрити банерами. Я хочу придумати, як зробити життя в ній комфортнішим. І при цьому щоб вона лишилася хатою, а не спотвореним гіпсокартоновим бунгало. Думати завжди складно, легше по накатаній...

 

Валерія Валентиновича завтра наберу для з"ясування деталей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но есть ещё и такие люди, которые реально хотят окно с форточкой. :o

 

У меня такие стоят в квартире :p Когда ПВХ окна ставил (лет 15 назад), их еще мало кто ставил, у всех были севдеповские деревянные :D Так чтобы не изменять фасад дома, оставил конфигурацию окна старую. В итоге сейчас оказывается я изменил все таки фасад здания, все себе понаставляли ПВХ окон без форточек :D

 

P.S. Кстати с форточкой очень удобно проветривать комнату. Открыл полностью форточку и поток воздуха сразу пошел. В варианте же с цельной створкой открыть окно не получится - эти блин вазоны на подоконниках :evil:

 

Добавлено через 1 минуту

І "безвідсотковий" кредит мене цікавить.

 

Еще есть люди которые верят банкам? Или в программу придуманную Яценюком? Ну-ну... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. Кстати с форточкой очень удобно проветривать комнату. Открыл полностью форточку и поток воздуха сразу пошел. В варианте же с цельной створкой открыть окно не получится - эти блин вазоны на подоконниках :evil:

 

Руслан, теперь посчитай, какую площадь окна ты открываешь форточкой и какая площадь открывается при откидывании окна. И вазонам не мешаешь. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Руслан, теперь посчитай, какую площадь окна ты открываешь форточкой и какая площадь открывается при откидывании окна. И вазонам не мешаешь. :D

 

Площадь в открытой на 180 градусов форточке однозначно больше. Проветривание быстрее - поток воздуха быстрее проходит. И по ногам сквозняка нет :p

 

P.S. И не забываем, что у меня две форточки - одна над одной. Нижнюю форточку могу спокойно в откидное положение открыть :p Я вместо цельной створки 600х1400мм, разделил пополам (горизонтальным импостом) и получилось у меня две створки 600х700мм.

 

Добавлено через 7 минут

А работают как. За 15 лет не разу не регулировал. А вот с балконной дверью, ногой приходится низ прижимать :D Створка дугой. Снимать створку и об колено выравнивать облом, да еще и поломать могу (створку) :) Вообщем привык уже, я так на автомате все двери теперь закрываю (даже входные бронированные из металла) :D Привычка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если окно большое, то и пять форточек можно сделать. По сабжу у ТС 600х900 да ещё и Т-образное...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валерію Валентиновичу, не змогла чомусь вам додзвонитися.

А взагалі-то я вашій колезі (мабуть, Ользі?) кілька днів тому вже залишала заявку на прорахунок вартості 8 вікон 900х600, і пошту свою висилала, і ніхто не відповів… Я просто не знала, що це ваш сайт.

 

Сьогоднішній обдзвон ще раз підтвердив, що вузького профілю (вужче за 10 см для поворотно-відкидного і за 5 для глухого вікна) у постачальників немає. Мінімальна ширина імпосту – 7,8 см. Мені такі варіанти не підходять.

Спробую опрацювати інші, можливо, дерев»яні варіанти.

 

Усім дякую за поради!

 

Реально здивована, що моє питання виявилося таким унікальним. Чомусь була впевнена, що є купа напрацювань для подібних випадків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Валерію Валентиновичу, не змогла чомусь вам додзвонитися.

 

Очень удивлён... :D

 

Реально здивована, що моє питання виявилося таким унікальним. Чомусь була впевнена, що є купа напрацювань для подібних випадків.

 

Тогда, к реставраторам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жаль что ник то не смог помочь. Мне такую же но с перламутровыми пуговицами.:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...