Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шпаклівка Дюфа Акрил Шпатель

KlimAlex

Рекомендовані повідомлення

Скажіть, будь ласка, Дюфа розмивається грунтовкою як Акрил Пуц, чи вона стійкіша? Дякую за відповідь.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

из бюджетных акриловых лучшая (как по мне), грунтуем эскаро концентратом все гуд

В мене є ще одне питання ...

Зустрів одну бригаду, так вони кажуть, що перед фарбуванням стелі ніколи не грунтують, а просто розбавляють фарбу водою (роблять її рідкою) і наносять на поверхню як перший грунтовочний шар. Ніби так краще, а від грунтовки інколи бувають плями, відблески, різні проблеми, - десь наніс більше, і вже поверхня як скло і т.д. Скажіть, хто ще з таким способом зустрічався? Ці хлопці кажуть, що ніби за весь їх час в них не було з цим ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є ще одне питання ...

Зустрів одну бригаду, так вони кажуть, що перед фарбуванням стелі ніколи не грунтують, а просто розбавляють фарбу водою (роблять її рідкою) і наносять на поверхню як перший грунтовочний шар. Ніби так краще, а від грунтовки інколи бувають плями, відблески, різні проблеми, - десь наніс більше, і вже поверхня як скло і т.д. Скажіть, хто ще з таким способом зустрічався? Ці хлопці кажуть, що ніби за весь їх час в них не було з цим ніяких проблем.

Есть такое и иногда,с некоторыми шпаклевками.Они настолько мягкие,что первый слой разведенной краски пропитывает его и укрепляет и без грунта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть такое и иногда,с некоторыми шпаклевками.Они настолько мягкие,что первый слой разведенной краски пропитывает его и укрепляет и без грунта.

Тобто, можна фарбувати без попереднього грунтування?

І ще одне питання: Дюфа шліфується так само легко як і Акрил Путц, чи складніше?

Malyarman, а ви в більшості як робите: грунтуєте грунтовкою, чи відразу розбавленою фарбою?

Змінено користувачем KlimAlex
доповнення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є ще одне питання ...

Зустрів одну бригаду, так вони кажуть, що перед фарбуванням стелі ніколи не грунтують, а просто розбавляють фарбу водою (роблять її рідкою) і наносять на поверхню як перший грунтовочний шар. Ніби так краще, а від грунтовки інколи бувають плями, відблески, різні проблеми, - десь наніс більше, і вже поверхня як скло і т.д. Скажіть, хто ще з таким способом зустрічався? Ці хлопці кажуть, що ніби за весь їх час в них не було з цим ніяких проблем.

Як на мене,то процес грунтування не менш важливий ніж фарбування,як загрунтуєте так і пофарбуєте.Я взагалі, коли фарбую машиною,то грунтую хрест-на хрест,тоїсть один слой,пауза 15-20хв.,другий слой поперек першого.На рахунок Акрил Пуца,попробуйте якщо знайдете польський,це як кажуть в Одесі,дві великі різниці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок Акрил Пуца,попробуйте якщо знайдете польський,це як кажуть в Одесі,дві великі різниці.

Як раз таки проблеми були з польським. Я то з ситуації вийшов, все погрунтував валиком, обережно, ніби створюючи однакову структуру на стіні. Потім фарба Caparol Samtex 7 E.L.F. - на виході, все нормально. Але більше такого досвіду мені не хочеться. Я оце думаю, може знову повернутись до Екогіпсу чи Мультіфінішу, наскільки я згадую, з цими шпаклівками, хоч і складніше трохи працювати, але подібних речей не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як раз таки проблеми були з польським. Я то з ситуації вийшов, все погрунтував валиком, обережно, ніби створюючи однакову структуру на стіні. Потім фарба Caparol Samtex 7 E.L.F. - на виході, все нормально. Але більше такого досвіду мені не хочеться. Я оце думаю, може знову повернутись до Екогіпсу чи Мультіфінішу, наскільки я згадую, з цими шпаклівками, хоч і складніше трохи працювати, але подібних речей не було.

Тоді Дюфа,як сказав 75Kola,з бюджетних саме то.Теж користуюся цією шпаклівкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не понимаю как мультифинишем можно пошпаклевать под покраску? может у меня не такие критерии приема покраски...

на бюджетном объекте дюфу пошкурил, смел пыль и без грунта покрасил дюфой супервайс в два слоя - огонь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не понимаю как мультифинишем можно пошпаклевать под покраску?

Просто береш і робиш, тому що інших варіантів немає, тому що такий об'єкт, такий бюджет ремонту, а коли немає іншої роботи, то погоджуєшся, і робиш не гірше чим дорогими шпаклівками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот прямо никакой разницы не будет?

После покраски-никакой разницы не будет и фиг скажешь,чем там было шпаклевано-Сатенгипсом или Семином.Это также,как одинаково смотряться окрашенные багеты-что дорогие полиуретановые,что дешовые из пенопласта.

 

Добавлено через 2 минуты

Тобто, можна фарбувати без попереднього грунтування?

І ще одне питання: Дюфа шліфується так само легко як і Акрил Путц, чи складніше?

Malyarman, а ви в більшості як робите: грунтуєте грунтовкою, чи відразу розбавленою фарбою?

Я часто пользуюсь Стабилом пг-41.Его не грунтую,он очень мягкий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот прямо никакой разницы не будет?

Візуально, ніякої різниці не буде. Просто гіпсовими шпаклівками дещо складніше працювати ніж дорогими. Тому процес підготовки під фарбування з акриловими проходить швидше.

 

Добавлено через 2 минуты

Я часто пользуюсь Стабилом пг-41.Его не грунтую,он очень мягкий.

Я стелю шпаклюю Акрил Путц і теж не грунтую по тій же причині, - відразу наношу фарбу розбавленою водою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После покраски-никакой разницы не будет и фиг скажешь,чем там было шпаклевано-Сатенгипсом или Семином.Это также,как одинаково смотряться окрашенные багеты-что дорогие полиуретановые,что дешовые из пенопласта.

 

Разница в том что Семин можна перетереть 240-320ой наждачкой,подготовив идеальную поверхность.Если Вы сделаете это с Сатеном,я аплодирую Вам стоя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После покраски-никакой разницы не будет и фиг скажешь,чем там было шпаклевано-Сатенгипсом или Семином.Это также,как одинаково смотряться окрашенные багеты-что дорогие полиуретановые,что дешовые из пенопласта.

 

Разница в том что Семин можна перетереть 240-320ой наждачкой,подготовив идеальную поверхность.Если Вы сделаете это с Сатеном,я аплодирую Вам стоя.

Тоесть 15лет назад,когда в продаже был один Сатенгипс,идеальных поверхностей никто и не делал?О чем Вы вообще?Идеально можно сделать даже Кнауф Финишем,если постараться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Требования по качеству сейчас, и 15 лет назад,немного отличаются.Идеально можно сделать,если есть желание рвать руки,и если оно того стоит:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас перешпаклевываем квартиру с древней покраской - шуба капец, такое ощущение что валиком провели по стене один раз и все. под такую покраску можно пошпаклевать и см 11 и все в порядке будет
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас перешпаклевываем квартиру с древней покраской - шуба капец

А що робили зі старою фарбою на стінах, просто погрунтували, а далі шпаклівка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Требования по качеству сейчас, и 15 лет назад,немного отличаются.

 

Тут приводили в пример заграницу, где вроде как требования намного ниже чем у нас. Пусть меня поправят те, кто работал забугром, но на форуме часто писали, что например в США требования намного ниже наших и никто так не вылизывает стены с потолком как у нас.

Что касается раньше и теперь, то наверное после последних изменений в ценах, пора наши требования снова опускать :) Не знаю кто сейчас может себе позволить Семин, может прокуроры? :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...