Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Штраф за канализацию

Афлубин

Рекомендовані повідомлення

Всем привет в общем история такая . Чпокнул горводокал за не законное подключение к канализации.Я новый хозяин как говориться не сном не духом ,хотя предыдущий хозяин сказал что проложил новые пластиковые трубы в мае сего года. но то что не узаконил умолчал. Дом частный в пригороде. Но поезд уже ту-ту. На числили штраф и такой не хилый получается. Вопрос. Тех.условия заказал и оплатил . Заявление написал в нем указал что канализацию подключил в мае. Но штраф выписали начиная с 2012 по 2015. Это как так можно понимать !!!:x Вроде сейчас есть некое постановление о начислении штрафов только за один месяц . Может кто в курсе выручайте . Буду очень признателен.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет в общем история такая . Чпокнул горводокал за не законное подключение к канализации.Я новый хозяин как говориться не сном не духом ,хотя предыдущий хозяин сказал что проложил новые пластиковые трубы в мае сего года. но то что не узаконил умолчал. Дом частный в пригороде. Но поезд уже ту-ту. На числили штраф и такой не хилый получается. Вопрос. Тех.условия заказал и оплатил . Заявление написал в нем указал что канализацию подключил в мае. Но штраф выписали начиная с 2012 по 2015. Это как так можно понимать !!!:x Вроде сейчас есть некое постановление о начислении штрафов только за один месяц . Может кто в курсе выручайте . Буду очень признателен.

 

Согласно ПРАВИЛ користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0936-08

 

3.2. Водокористування вважається безобліковим, якщо споживач самовільно приєднався до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення або самовільно користується ними.

 

3.3. У разі безоблікового водокористування виробник виконує

розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

 

3.4. Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні

встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін

початку безоблікового водокористування виявити неможливо,

розрахунковий період становить один місяць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...