Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть розпланувати ділянку

Sergi79

Рекомендовані повідомлення

Для початку хочу запланувати сад з газоном, вже зараз хочу завести землю для посадки дерев цієї осені.

 

Ділянку розрівняли, зняли практично весь верхній шар із травою, грунти виявився доволі піщаним. Можна подивитись нинішній стан на фотці.

 

Я накидав орієнтовну схему, найближчим часом ще будувати не буду, але вже хочу зробити сад, зону відпочинку. Зараз роблять паркан, ворота, фіртку.

 

Розмір зеленої зони становить 36*24 метри.

 

Щоб уточнити мій план потрібно

  1. Вибрати сорти які і скільки яких дерев посадити (знаю, що тут я маю вирішити, але уявіть, що ви приймаєте рішення для себе, доречі, ділянка недалеко від Києва)
  2. Яка має бути відстань між деревами і від паркану залежно від сорту? (хоча від паркану все-таки відстань бажано щоб була однакова)
  3. Якого діаметру і глибини засипати землю? (мабуть це залежить від сорту дерева)
  4. Якої висоти насипати землю під газон?

Які ваші рекомендації.

 

0ca7159a9c0cced049ada4b65aedcc85.thumb.jpg.5771de0e99f125b223ff02bcde143982.jpg

PANO_20150828_120347.thumb.jpg.24fd31b4d9260e482fa4ad9fa17a3290.jpg

PANO_20150828_120622.thumb.jpg.2210c46cc7dc34e21cd13bb86f5427b2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Досвід у мене невеликий, але дам кілька порад. Подивіться, що з плодових дерев росте у сусідів: як виглядає, як родить - це залежить від місцевих умов. Наперед визначіться, для чого вам сад – для врожаю чи для затишку. У плодових дерев різна висота, швидкість росту, форма, загущеність, фактура крони. При посадці рядочком на тлі паркану така розхристаність дуже впадатиме в око, стрункої лінії, як на картинці, не буде. Для врожаю плодові треба нещадно обрізати, що теж не додає їм миловидності. Думаю, краще посадити їх масивом. Так простіше підготувати родючий грунт, удобрювати його, організувати полив, доглядати за деревами, збирати врожай. Відстань до огорожі – мінімум 3 метри, між деревами - залежно від сорту, типу підщепи. Якщо висадите плодові дерева в 2-3 ряди в шаховому порядку в кінці ділянки, це візуально додасть їй глибини. А під парканом краще оформити декоративними культурами :).

У мене під сад відведено 2 сотки - 10х20 м. Посадила масивом 6 рядів по 3 дерева: 2 груші (літо-осінь), 2 черешні (рання-середня), вишню, 3 персики, 3 сливи, 2 абрикоси, 5 яблунь (літні-осінні-зимові). Вже бачу, що деяким деревам буде тіснувато. Біля будинку посадила горіхи, декоративні яблуньки-райки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Retina, дякую за відповідь

У моєму випадку скоріше для затишку-відпочинку сад, зелена зона.

Поки хочу по переметру посадити, може потім щось досаджу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а де знаходиться ділянка.можливо,зможемо допомогти з реалізацією вашого проекту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а де знаходиться ділянка.можливо,зможемо допомогти з реалізацією вашого проекту.

Києво-святошинський район.

Кажуть, що якщо постійно не поливати, то все засохне :(

А у мене там нема ні водопроводу, ні насоса, ні електрики поки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це добре,що в Україні.Без постійного поливу не висаджуйте.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...