Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розрахунок будівельних конструкцій

Tarras

Рекомендовані повідомлення

Мене звуть Тарас Довгалюк, я інженер-конструктор, займаюся розрахунком і проектуванням будівель і споруд. Моя робота це і моє хобі, тому я люблю цим займатися. З дитинства цікавився різними конструкціями, з 5-го по 8-й клас сам проектував і виготовляв авіамоделі, які займали призові місця на обласних змаганнях. Основна література, яку я читав із задоволенням в дитинстві - підшивки журналів «Моделіст-конструктор». Після авіамоделізму в 14 років я почав цікавитися будівельними конструкціями будівель і споруд, читав літературу і дивився фільми з історії архітектури і конструкціях різних будівель у тому числі і сучасних. У 17 років (2002-му році) вступив до Київського національного університету будівництва і архітектури, в 2007-му році отримав вищу будівельну освіту. Спеціальність «цивільне і промислове будівництво»

 

Мій сайт: build-tv.com/

 

Досвід роботи:

 

11.2005г.-12.2006г. ВАТ КиївЗНДІЕП

12.2006г. - 09.2008г .: ВАТ УкрНДІпроектстальконструкція імені В.Н. Шимановського

09.2008г. - 04.2010р .: ТОВ «НВП Капітельпроект»

07.2010г. - 11.2011 ТОВ «Бфзавод»

12.2011г. по сьогодні - свій проектно-будівельний бізнес

03.2013г. Отримав кваліфікаційний сертифікат

 

Розрахунок і проектування фундаменту допоможе вибрати Вам правильний тип конструкції і відповідно раціонально розподілити грошові кошти. У своїй практиці я часто зустрічав ситуації коли абсолютно новий будинок вже вимагав посилення фундаментів і коли навпаки, заливали зайві куби бетону і тонни арматури там, де можна було обійтися меншому кількістю будівельних матеріалів і трудових витрат.

 

Вартість розрахунку і проекту фундаменту в десятки а то і в сотні разів менше ніж ціна виправлення помилок постфактум.

Я виконую:

Розрахунок і проектування фундаментів під приватні будинки, лазні, котеджі, вілли. Фундаменти для типових проектів

 

Розрахунок і проектування фундаментів під промислові будівлі і споруди, ангари, склади, заводи, логістичні та спортивні комплекси

 

Розрахунок і проектування фундаментів під цивільні будівлі, торговельні та розважальні центри, житлові багатоповерхові будівлі, магазини та готелі

 

Ціни від 200 дол

 

+38(097) 925-98-38 Добавляйтесь в WhatsApp и Viber

Skype: tas-project Добавляйтесь в Skype

Email: build-tv@mail.ru

shema_angar_04.thumb.jpg.5e7a4bb2c3b45a08dd251bd934a57096.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...