Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ВВГ нгд

sasha1971

Рекомендовані повідомлення

Добрый день.

Примерно посчитал количество кабеля для питания розеток и освещения.

Мне необходимо ВВГ нгд (дом из ракушняка, поэтому можно и плоский и круглый), одножильный 3*2,5 и 3*1,5 по 250 метров каждый.

Предпочтение Одессакабель.

Прошу написать, есть ли возможность возврата, еслинемного просчитался (каждая копейка на счету).

 

Предложения прошу скидывать в почту:

sasha30081971@gmail.com

Спасибо большое.

Саша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Как правило, все предложения приходили по кабелю Запорожского завода.

Я прочитал в ветке о отечественной кабельной продукции, что кабель этого завода не очень хорошего качества, поэтому написал о предпочтении Одессакабель.

Напишите пожалуйста, если это все "происки врагов" Запорожского завода и что качество у Вашей продукции хорошее.

Не хочется потом иметь г...рой с электриком или с электрической частью в доме. Я считаю, что лучше переплатить, но сделать качественно.

Спасибо большое!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бачили Ви ще " не очень хорошего качества" :D

Я Вам нічого не пропонував, але скажу, що він достойної якості, навіть дуже!! А пропонують його багато, бо в цій ніші, хорошого кабеля і за реальні гроші, в нього й конкурентів недуже є))

Було щось трохи з верхньою ізоляцією, саме в НГ та НГД(більше) - дубова, тверда, важко знімалась) В Звичайному ВВГ-П, все було норм!Тепер, наче вже все гуд, кажуть виправили "секретний склад"...

з.и. Є в наявності Європеєць (CYKY-J), якщо добре прочитали в темі про якість КПП, то він - "кращий, Європейський, "породистіший" ну і т.д." в порівнянні з Одесскабелем! Слова не мої, авторитетного форумчанина в області КПП. Ціна -3-5% від Одесскабеля, в звязку з чим останній тільки під замовлення)) Останній раз, Одесскабель замовляв в 2013році:D

Далі ЗЗКМ/ЗЗЦМ, в мене такий у власному будинку з 2013року :D!

Далі є за цікавою ціною ЮЖкабель ВВГнгд 3х2,5, як каже форум, теж хорошої якості... В районі 13,3 грн/м

 

Звертайтесь, якщо щось надумаєте)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прочитал в ветке о отечественной кабельной продукции, что кабель этого завода не очень хорошего качества, поэтому написал о предпочтении Одессакабель.

 

На форуме есть хорошие предложния по Одессакабелю, чуть дороже ЗЗЦМ. Поищите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...