Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мрії збуваються - тепер я ДОМОгосподарка...

GlowWormy

Рекомендовані повідомлення

Колись цю розповідь я вже публікувала на одному форумі... Але поскільки цей форум більш орієнтований на будівництво власного дому, то вирішила і тут залашата свій слід...

 

Отже допис від 19.06.2014:

Як у будь якої родини (молодої чи не молодої), у нас була мрія - мати власне житло... Квартиру чи будинок... ми то схилялися до одного варіанту, то до іншого - ніякої конкретики, лише бажання мати своє...

 

Час йшов, кошти потихеньку збиралися і неслися у банк на зберігання...

 

Але настали "буремні" часи. Піддавшись загальній паніці 26.02.2014 я написала заяву в банк про дострокове припинення валютного депозиту... Останню порцію накопичених долЯрів вдалося забрати лише перед Паскою (кінець квітня)...

 

Але ж тримати удома таку купу грошей теж страшно, тому ми вирішили, що напевно таки варто подивитися, що наразі пропонує нам ринок нерухомості... На той момент прийняли рішення шукати квартиру. Поскільки грошей назбирали не досить, то дивилися в основному двокімнатні варіанти... Що я вам скажу... Після кожних таких оглядин, хотілося обпитися заспокійливим та антидепресантами... Довелось побачити засрану голубами кухню, побувати на десятому поверсі дев'ятиповерхового будинку.... Найкраще, з того, що ми бачили і хоч якось могли собі дозволити на той момент, то була трикімнатна кутова хрущовка... До речі, дуже вдале планування, щоб зробити нормальну двокімнатну... Але вона була зі своїми "заморочками"...

 

З кожним днем надія танула, а мрія так і залишалася мрією...

 

За декілька днів, мені вдалося переконати чоловіка подивитися варіанти дачних будинків... І майже зразу ми знайшли ЙОГО - варіант, що сподобався!!! Звичайно, після цього ми з'їздили ще на пару оглядин, але... Навіть дешевші варіанти не западали в душу....

 

Потім був пошук недостатньої суми (на квартиру прийшлося б позичати ще більше) і десь за тиждень наша сім'я отримала у володіння невеличку дачку з будиночком....

a24ecfefbba9t.jpg 2b14fbc37f79t.jpg e82f374e620bt.jpg 13d463f8859dt.jpg

Змінено користувачем GlowWormy
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Понравился Ваш рассказ и даже посмешил :D

___________________________________

Портфолио проектов: tannet.com.ua/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Понравился Ваш рассказ и даже посмешил :D

___________________________________

Портфолио проектов: tannet.com.ua/

 

Було й таке))) Зараз без гумору ніяк)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Це таке неповторне відчуття - зайти у власний будинок! А скільки зразу ідей буде по ділянці! І квітки, і кущі посадити.. ) Успіхів!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Це таке неповторне відчуття - зайти у власний будинок! А скільки зразу ідей буде по ділянці! І квітки, і кущі посадити.. ) Успіхів!

 

Та кущі і квіти садяться і без будинку :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...