Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Система водопостачання в селі

linky

Рекомендовані повідомлення

Привіт! маю маленьку проблему, потрібна допомога толкових людей...викопали криницю дома, хочемо провести воду в дім який знаходиться на відстані 80м від криниці...придивляюсь до насосів Водолей БЦПЭ 1,2-50 і БЦПЭ 0,5-63.

1) при напорі 50-55м як швидко він накачуватиме ГА об"ємом 80-100 літрів? чи не завелика витрата в 1,2л/с для села?

2) наскільки я розумію в землю кладеться шланг розміром як різьба з насоса? приміром БЦПЭ 1,2-50 1 1/4" до ГА 40 трубою

3) як правильно зробити полив з ГА..як підключити його так, щоб вода в дім бралась з ГА, а полив йшов просто за рахунок насосу...робити трійник до РД з урахуванням того що насос не встигне накачувати в системі (під час того як відкрию кран на полив) тиск до відключення? дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ГА защищает насос от частых включений и ударных нагрузок, в чем смысл делать полив мимо? Чтоб насос быстрее сдох?

Из практики 50ки хватает более-менее, если дом одноэтажный, если планируется кран на 2м этаже - лучше брать 75й насос.

А как быстро оно накачает гидроаккумулятор Вас вообще волновать не должно. Чем дольше, тем лучше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такий випадок...насос 1,2 л/с, полив зроблений після ГА, відкриваю кран на полив, поливаю деякий час, тиск в системі падає, включається насос і починає підкачувати воду (я продовжую поливати), проходить не знаю скільки секунд (при 0,5 л/с явно більше пройде) і насос вирубається і так допоки я не поллю всю ділянку...і того що маєм явно багато вкл/викл насоса в час (з розрахунку що ГА 100 тільки 30-34л води)....значить насос 0,5л/с буде менше робити клацань, так я розумію??

добре, а чи можна наприклад компенсувати витрату насоса 1,2 л/с (проведено 40 трубою) поливочним шлангом 25 чи 32 (зроблений до ГА)....можна зробити так, щоб при падінні тиску насос включився і при одночасному поливі він не встигав накачати тиск до відключення системи??

Змінено користувачем linky
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

)....можна зробити так, щоб при падінні тиску насос включився і при одночасному поливі він не встигав накачати тиск до відключення системи??

 

Для цього є реле тиску. Підніть рівень відключення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозумів, по суті кран можна вліпити в будь-якому місці, тиск же в системі буде подати однаково...в мене тут тепер інше питання виникло, в якому місці ставити фільтр для води, до чи після ГА?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...