Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розводняк. Олх. Вагончики, контейнери і т.п.

N.O.

Рекомендовані повідомлення

ain.ua/2016/02/18/633469

Весь олх забитий оголошеннями про продаж неіснуючих контейнерів, вагончиків і т.п. по ціні явно нижчій ринкової, які начебто у вашому місті, а пофакту ми вам доставимо, а ви нам тільки передоплату.

самому олх всерівно, писав скарги, забанили аж одне оголошення одного продавана, а їх мінімум десятки. причому майже всі оголошення продаванів "в топі". імен продаванів і телефонів десятки, посилаються на те, що типу фірма і т.п. по факту "фірма" зареєстрована день два тому на безкоштовних інтерент-площадках.

сам ледь не попався, але після того як погуглив і тверезо порозкинув про те де буває дешевий сир....

 

емейл

konteyner@email.ua

 

097-659-79-77 0976597977

0688119426 068-811-94-26

 

карта продавана

5168-7572-5166-7012 Дутко Юрий

www.container-service.com.ua/

kiev.zakupka.com/p/1064...

kiev.flagma.ua/608619/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ain.ua/2016/02/18/633469

Весь олх забитий оголошеннями про продаж неіснуючих контейнерів, вагончиків і т.п. по ціні явно нижчій ринкової, які начебто у вашому місті, а пофакту ми вам доставимо, а ви нам тільки передоплату.

самому олх всерівно, писав скарги, забанили аж одне оголошення одного продавана, а їх мінімум десятки. причому майже всі оголошення продаванів "в топі". імен продаванів і телефонів десятки, посилаються на те, що типу фірма і т.п. по факту "фірма" зареєстрована день два тому на безкоштовних інтерент-площадках.

сам ледь не попався, але після того як погуглив і тверезо порозкинув про те де буває дешевий сир....

 

емейл

konteyner@email.ua

 

097-659-79-77 0976597977

0688119426 068-811-94-26

 

карта продавана

5168-7572-5166-7012 Дутко Юрий

www.container-service.com.ua/

kiev.zakupka.com/p/1064...

kiev.flagma.ua/608619/

А вдруг не кидалы?:lol::D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вдруг не кидалы?:lol::D

 

не буду довго розписувати деталі, але собівартість навіть без роботи і доставки того, що мені пропонувалось значно більша ніж продаван мав отримати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я как-то велосипед хотел купить,цена была на 50% ниже рыночной,а продаван не хотел наложным платежом отправлять, якобы не работает эта услуга в Артёмовске, просил предоплату 50% на карту. Погуглив его номер в опере,много интересного нарыл,одним словом мошенник. Вы правильно подметили про бесплатный сыр,таких в олх кишит много,нужно проверять в первую очередь дату регистрации, такие продаваны обычно свежие.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже самое, нашел там плиту электро цена в 2 раза ниже. Даже не гуглил. Продаван хотел 100% предоплаты. В наложенном отказал. Разводняк, сразу понял.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На лох.уа только наложка без предоплат работает. На дату регистрации не смотрите, за пару тройку сотен есть возможность сделать акк хоть за 2008 год. Никаких предоплат. Разве что чкловек подтвердит свой акк на аукро или других рейтинговых барахолках. Ну и мозги. Всегда "Вкл".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене закладається думка, що керівництво сайту не зовсім осторонь цього. невже так важко додати рейтинг і відгуки?

 

п.с. щодо "контейнерів", то вразила кількість акаунтів.

п.п.с. мене минулого року там ж обманули на 250 грн. я в таких речах нудиний і принциповий. писав заяву і т.п. після довгої тяганини, чувака таки знайши і був суд. не знаю, що там йому впаяли, але тепер я власник рішення суду і з ним ще треба йти у виконавчу службу для стягнення

принаймі одним продаваном менше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

керівництво сайту не зовсім осторонь цього

 

Ага. Величезна міжнародна компанія розводить лохів вагончиками :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОЛХ набит подобными лотами(ниже адекватной цены).Если не хотят отправлять наложкой - сразу идут лесом.

Плохо, что все эти лохотроны не наказуемы, и даже телефоны не меняют...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Мы (эксКонтейнер) продаём морские контейнеры не первый год и нам ПОСТОЯННО звонят люди, которых кинули через OLX.

Думаю, проблема здесь больше в человеческой жадности, а не в доске объявлений. Даже если сделать на OLX рейтинги и комментарии, то мошенники будут просто создавать новые аккаунты, а лохи, как и прежде, пытаться купить морской контейнер с доставкой по Украине за 14900 при его реальной цене в 29900 грн :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хватает и нормальных. По такой продукции нужно выбирать тех, кто без проблем пускает к себе на производство, все-таки не пирожки покупаем...

 

Добавлено через 6 минут

не буду довго розписувати деталі, але собівартість навіть без роботи і доставки того, що мені пропонувалось значно більша ніж продаван мав отримати

 

Не факт. Вы же не знаете закупочные цены производителей на материалы + могут быть старые запасы и т.д.

 

Если интересно, можете кинуть ссылку или тех. задание на то, что Вы хотели и я в личке скину себестоимость такой продукции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Доброго дня. Сервіс OLX сьогодні дуже популярний серед багатьох українців. На жаль, ріст популярності майданчика приваблює не лише добросовісних користувачів, але й нечесних людей, котрі хочуть нажитися на довірі та незнанні інших. OLX наполегливо рекомендує користувачам дотримуватися правил безпеки: зустрічатися особисто, не робити передоплат, користуватися доставкою з можливістю післяоплати, не розголошувати конфіденційні дані банківських карток. Більше дізнатися про правила безпеки під час покупок та продажів в інтернеті ви можете тут: olx.ua/uk/bezopasnost/ . Якщо ви стали жертвою шахрая, обов’язково зверніться до правоохоронних органів. Офіційна підтримка Olx
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОЛХ набит подобными лотами(ниже адекватной цены).Если не хотят отправлять наложкой - сразу идут лесом.

Плохо, что все эти лохотроны не наказуемы, и даже телефоны не меняют...

 

Таки да, даже не меняют)

В кач-ве примера:

olx.ua/uk/obyavlenie/drel-shurupovert-dewalt-dcd790-IDk0ZPv.html#16b408eb44

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...