Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Укладка битумної черепиці

kenichka

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора.

Цікавить ось таке питання- за підняття бітумної черепиці на дах майстри беруть плату за це окремо, чи вже вона повинна входити у домовлену вартість. Як це правильно виглядає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора.

Цікавить ось таке питання- за підняття бітумної черепиці на дах майстри беруть плату за це окремо, чи вже вона повинна входити у домовлену вартість. Як це правильно виглядає?

дОБРОГО вечора звичайно що ціна складається за все,все залежить від складності вашої покрівлі,якщо потрібен монтаж звертайтесь,допоможемо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дОБРОГО вечора звичайно що ціна складається за все,все залежить від складності вашої покрівлі,якщо потрібен монтаж звертайтесь,допоможемо

 

дякую, що так швидко відповіли, але ви знаходитесь в Києві, а я 70 км від Львова. А ще наведу приклад з газоблоками- ціна одного 14 гривень( клали 60 м3), а за підйом блоків на 2 поверх мої хлопці рахували окремо, я думаю, що це всі так рахують, та й по першому поверсі такий пункт проплати був як рештовка з подачою блоків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, що так швидко відповіли, але ви знаходитесь в Києві, а я 70 км від Львова. А ще наведу приклад з газоблоками- ціна одного 14 гривень( клали 60 м3), а за підйом блоків на 2 поверх мої хлопці рахували окремо, я думаю, що це всі так рахують, та й по першому поверсі такий пункт проплати був як рештовка з подачою блоків.

Перший раз таке чую)взагалі домовляються всі про ціну,дивлячись на будинок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший раз таке чую)взагалі домовляються всі про ціну,дивлячись на будинок

 

Якщо я правильно вас розумію, якщо ми домовились з хлопцями, що м2 цих робіт буде коштувати 170 гривень- це сума без підшивки і водостоків( в нашому регіоні таку суму мені називали декілька бригад) то це все? або ще приклад - мурували верх комина обліцовочною цеглою- ціна 1 шт 3 грн, але сюди ще ввійшла сума за рештовку 200 грн і подачу 100 грн. То виходить що 128 цеглин мені поклали не по 3 гривні, а по 7,34 :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора.

Цікавить ось таке питання- за підняття бітумної черепиці на дах майстри беруть плату за це окремо, чи вже вона повинна входити у домовлену вартість. Як це правильно виглядає?

 

Відома національна будівельна розвага - витягти додаткові кошти. Якщо у вас середні розцінки, то вони 100% включають в себе всі необхідні роботи. Погодитесь - вам ще десяток пунктів додаткових придумають.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відома національна будівельна розвага - витягти додаткові кошти. Якщо у вас середні розцінки, то вони 100% включають в себе всі необхідні роботи. Погодитесь - вам ще десяток пунктів додаткових придумають.

 

Розуміння ціни по домовленності включає обговорення всіх пунктів , а також видів робіт , які будуть виконуватись і їх оплати.Виконання робіт по організації і доставки матеріалів на будмайданчик, розвантаження і подачі в місце роботи відповідальність замовника.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виконання робіт по організації і доставки матеріалів на будмайданчик, розвантаження і подачі в місце роботи відповідальність замовника.

 

вам замовник гонти наверх подає? чи різноробочих наймає?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам замовник гонти наверх подає? чи різноробочих наймає?

 

Замовник розраховується за виконану роботу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я правильно вас розумію, якщо ми домовились з хлопцями, що м2 цих робіт буде коштувати 170 гривень- це сума без підшивки і водостоків( в нашому регіоні таку суму мені називали декілька бригад) то це все?

 

Неправильно, 170 гривень это не сумма это цена, к которой может добавиться подрезка, укладка желобов, гребней, герметизация углов И ЕЩЕ ВСЕ ЧТО УГОДНО ПОКА У ВАС НЕТ СМЕТЫ где расписаны виды работ и итоговая сумма.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...