Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу консультации підбору матеріалів

hopper-ua

Рекомендовані повідомлення

Прошу Вас переглянути рахунок який мені надали, а саме цікавлять комплектуючі. Чи дійсно вони достойної якості (згідно виробникам).

Щодо ціни то обіцяли що якщо буду брати то ціна буде не 1877 євро а приблизно 1350 євро.

 

teplorahun_6931886_22554036.jpg

 

 

Окрім цього рекомендують до купівлі такі газові котли, що порадите вибрати:

1) termet ecocondens gold (750 євро) (конденсаційний)

2) ariston genus evo 24 ff (440-450 євро)

3) ariston clas evo 24 ff (440-450 євро)

4) viessmann vitopend 100 (550 євро)

5) SAUNIER DUVAL THEMA CLASSIC F 25 (420-430 євро)

 

будинок 2 поверхи - загальна площа 120м2

 

 

Завчасно вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то Saunier Duval Вам предлагают дешевле дилерской цены ,намного дешвле, он неофициал?

 

Сказали что с документами !!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне предлагали такой котел, серый 400 офицал 700

 

А какая же разница кроме цены серого от официала?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая же разница кроме цены серого от официала?

 

Отсутствие официальной гарантии, но продавцы уверяли что дают гарантию 1 год, как я понял от своего сервиса

У официала мощность указана 24кВа, а у серого 21кВа(или наоборот), хотя как со слов продовцов, это абсолютно одинаковые котлы

 

Себе по любому брал бы серый, так как переплата 300евро слишком большая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Окрім цього рекомендують до купівлі такі газові котли, що порадите вибрати:

1) termet ecocondens gold (750 євро) (конденсаційний)

2) ariston genus evo 24 ff (440-450 євро)

3) ariston clas evo 24 ff (440-450 євро)

4) viessmann vitopend 100 (550 євро)

5) SAUNIER DUVAL THEMA CLASSIC F 25 (420-430 євро)

 

будинок 2 поверхи - загальна площа 120м2

 

 

Завчасно вдячний.

 

Наскільки я розумію, це Вам пропонує монтажна контора або щось таке..

на кожному котлі вони заробляють порядка 20-30 євро, а на конденсаційному ноунеймі я думаю ще більше. наприклад, я знаю де купити такий Вісман з трубою в комплекті як мінімум на 30 євро дешевше :D

якшо конкретніше, незрозумілий бренд termet з незрозумілим сервісом точно не радив би. конденсаційник бюджетний можна взяти Протерм Lynx Condens, причому дешевше євро на 50-100 точно.

Арістони мене теж не вражають. У сусіда Клас Ево стоїть - так там такої товщини металевий захисний кожух камери згорання, що від перепадів температури він періодично "звенить" :D. Шумоізоляція та ще, блін.. Сеньйор Дюваль наскільки я знаю офіційно в Україну не завозять, його брати - досить ризиковано в плані подальшого сервісного обслуговування. По факту, це скоріше за все той же Протерм Гепард, який реально коштує в районі 450 євро (Протерм ще давно викупив торгову марку Сеньйор Дюваль, і під нею випускає свої ж котли - їх збирають в Словакії разом з іншими Протермами). Нафіга брати якійсь ""сірий" котел, якщо за ті ж самі гроші можна купити те ж саме, тільки офіційне і біле-білішого?

Якщо я вибирав би собі котла зараз, то взяв би або Вісман, або Протерм Пантеру :).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

його брати - досить ризиковано в плані подальшого сервісного обслуговування.

У Львові(якщо за Львів мова) нема проблем з сервісом СДюваль,позвонив на наступний день майстер приїхав і зробив,запчастини в наявності.Нафіга мені офіційний сервіс за 300 євро,декілька років він пропрацює без проблем.За 8 років юзання 30-ки в мене було два ремонти(датчики) і чотири промивки,коштувало те все копійки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нафіга мені офіційний сервіс за 300 євро,декілька років він пропрацює без проблем.За 8 років юзання 30-ки в мене було два ремонти(датчики) і чотири промивки,коштувало те все копійки.

алаверди :D

нафіга мені взагалі той сервіс, в мене котел 13-й рік в експлуатації, жодного разу не робив ніяких промивок і т.п., не потритив жодної копійки на обслуговування..

купив нормальний котел, сиджу, сємки лузгаю :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

алаверди :D

нафіга мені взагалі той сервіс, в мене котел 13-й рік в експлуатації, жодного разу не робив ніяких промивок і т.п., не потритив жодної копійки на обслуговування..

купив нормальний котел, сиджу, сємки лузгаю :D

 

алаверди:DНафіга мені той сервіс і той С-Дюваль,в мене ще є котел в якому горить все що кинеш,основне топливо дубова тирса а С-дюваль висить на стіні в якості меблів вже третій рік...так шо то я сємки лузгаю а Ви газовий лічильник сторожуєте.:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що в Україні котлів уже не роблять ? Данко, росс

 

Termet не no name а досить відома польська фірма

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

алаверди:DНафіга мені той сервіс і той С-Дюваль,в мене ще є котел в якому горить все що кинеш,основне топливо дубова тирса а С-дюваль висить на стіні в якості меблів вже третій рік...так шо то я сємки лузгаю а Ви газовий лічильник сторожуєте.:D.

ну, у кожного своя думка.. я от думаю, що Ви не сємки лузгаєте, а трохи кочегаром підпрацьовуєте :D

а я в опалювальний сезон виставив на програматорі температуру 18 градусів по Цельсію, ну і зранку градусів 19 шоб прогрівало, і в мене котел практично не вмикається. в мене стара квартира 70 кв м з індивідуальним опаленням в будинку з централізованим, причому внутрішня, 3-й поверх, і у всіх кімнатах проходять тепленькі труби - сусіди підгрівають :D

в місяць виходить в середньому від 10 до 20 кубів газу в залежності від суворості зими. так шо я як платив копійки, так і плачу, з урахуванням курсу.

в новій 40 кв м, де у всіх індивідуальне, і такої шари немає :D, в самий холодний місяць було порядка 35-40 кубів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в місяць виходить в середньому від 10 до 20 кубів газу

Ну а Ви що не миєтесь і їсти не готуєте?:DВ мене на двох чоловік приготування їжі газова плитка тільки споживає 15 кубів.....але у Вас напевно газ калорійніший:lol::lol:Все більше не флуджу,відписуюсь:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...