Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення стелі в квартирі

Yurko1405

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада. Багатоповерховий будинок, у мене передостанній поверх. Над частиною стелі моєї кухні (близько 1,2метра) знаходиться сусідський балкон, який відкритий не утеплений. Перекриття залізобетон 20 см. Гідроізоляції немає. Відповідно коли зима, в моїй квартирі утворюється великий конденсат. Думав утепляти стелю пінопластом або екструдованим. Підкажіть як ліпше зробити. Зараз квартира на стадії ремонту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібна порада. Багатоповерховий будинок, у мене передостанній поверх. Над частиною стелі моєї кухні (близько 1,2метра) знаходиться сусідський балкон, який відкритий не утеплений. Перекриття залізобетон 20 см. Гідроізоляції немає. Відповідно коли зима, в моїй квартирі утворюється великий конденсат. Думав утепляти стелю пінопластом або екструдованим. Підкажіть як ліпше зробити. Зараз квартира на стадії ремонту.

 

потрібно зробити примусову вентиляцію зі зворотнім клапаном.

також саме краще щоб домовитися з сусідами і утеплити від них.

утеплювач схова ти у сяжку.

потрібні фото ,і виїзд так гадати немає сенсу.

097-504-23-02

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висота на яку можу опустити максимум 11 см це з урахування потолка, фото можу закинути в лічку, а на рахунок виїзду знаходжуся в Чернівця, тому прошу хоча б поради бо не всі майсти компетентні, і різні твердження вже чув.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу вас огорчать, но без остекления верхнего балкона ( даже без утепления) ничего у вас не получится. Или утепление и стяжка сверху, если есть куда подымать +- 100 мм и соседи пойдут на встречу. Бо это им грязь и геммор. Снизу не пытайтесь. Деньги на ветер.

 

Странная конструкция дома. Вас и заливать еще может со временем. Извините за прогноз.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Над частиною стелі моєї кухні (близько 1,2метра) знаходиться сусідський балкон, який відкритий не утеплений.

Это не над вашей кухней неутеплённый балкон, а под соседским балконом находится ваш балкон. Который, как я понимаю, вы объединили с кухней.

Это не меняет сути проблемы и не решает её, естественно. Но формулировки более корректные.

 

Добавлено через 31 секунду

Не хочу вас огорчать, но без остекления верхнего балкона ( даже без утепления) ничего у вас не получится. Или утепление и стяжка сверху, если есть куда подымать +- 100 мм и соседи пойдут на встречу. Бо это им грязь и геммор. Снизу не пытайтесь. Деньги на ветер.

присоединяюсь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...