Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проконсультуйте з приводу шпаклювання/штукатурення

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Є збудований будинок з дерева 8 см товщиною тепер прийшов час утеплятись. Хочу обкласти зовні будинок 15 см газосилікатним блоком (напевно AEROC або СТоулатом (перший вроді кращий кажуть)). Далі одні будівельники кажуть шпаклювати і фарбувати або мінеральною або силікатною фарбою або штукатурити і або короїд або знову ж таки фарба. Порадьте що дешевше і детальніше яка різниця між шпаклюванням і штукатуренням.

 

Я читав на сайті АЕРОК що до газоблоків застосовується спеціальна дихаюча суміш шпаклюють клеєм який при кладці використовуємо а штукатурять штукатуркою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі одні будівельники кажуть шпаклювати і фарбувати або мінеральною або силікатною фарбою або штукатурити і або короїд або знову ж таки фарба. Порадьте що дешевше і детальніше яка різниця між шпаклюванням і штукатуренням.

Формально, современная ТОНКОСЛОЙНАЯ защитно-декоративная штукатурка или шпалтёвка ничем, кроме фактуры не отличаются.

Под шпатлёвкой подразумевается смесь, дающая возможность выполнить идеально гладкую поверхность (как лист бумаги), под штукатуркой (тонкослойной) поверхность с фактурой (короед, барашек, моделированную, мозаичную и т.п.)

 

В вашем случае, нужно:

0. Выровнять порвехность газоблока тёркой (если есть выступающие места)

1. Огрунтовать газоблок универсальной глубокопроникающей грунтовкой

2. Нанести армирующий слой и "закатать" в него щелочестойкую фасадную стеклосетку

2.1. Выровнять армирующий слой и при необходимости, нанести на него ещё немного смеси (что бы укрыть сетку)

2.2. После высыхания армировочной смеси выровнять тёркой все наплывы и выступающие участки (при необходимости)

3. Загрунтовать поверхность пигментированной грунтовкой с кварцевым наполнителем.

4. Нанести штукатурную смесь в соответствии с желаемым готовым рисунком и покрасить ИЛИ нанести готовую колерованную смесь и не заморачиваться с покраской (рекомендовано)

 

Добавлено через 2 минуты

що до газоблоків застосовується спеціальна дихаюча суміш

Дышать могут только живые существа, обладающие органами дыхания (лёгкие, жабры и т.п.)

На стену наносят ПАРОПРОНИЦАЕМЫЕ материалы.

 

Все минеральные армировочные массы по умолчанию обладают достаточной паропроницаемостью.

 

Для наружного слоя лучше всего применять составы на силиконовой основе. Она наиболее долговечна и надёжна при достаточной паропроницаемости.

Если есть рядом водоём или дом находится в местах с повышенной влажностью, то можно выбрать готовую силикатную штукатурку (или силикатную краску поверх цементной минеральной штукатурки). У силикатных составов есть одно сильное преимущество: стойкость к водорослям и мху.

 

Акриловые составы нельзя применять на газобетон т.к. они обладают чрезвычайно малой паропроницаемостью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі тут ще таке питання по ходу буде. Два роки тому я прочитав про AEROC Energy але тоді вони тільки почали його виробляти. Сьогодні є блоки 150 мм і 200мм. Дуже спокуслива пропозиція бо теплопровідність маленька, вроді як те що вимагається. Мені в принципі 150мм лягає бо якраз фундаменту стільки вільного і лишається. Але є питання чи можна цими блоками мурувати-облицьовувати мій дерев’яний будинок якшо між блоком і дерев’яною стіною буде проміжок 5 см. Чи потрібно обов’язково звязувати блоки з стіною, дюбелем я так розумію не получиться і чи взагалі можна до дерев’яної стіни в’язати муровану кладку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...