Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Те, що недобудував дідусь

nebster249

Рекомендовані повідомлення

Чесно кажучи, судячи по фото, фронтон виглядає стрьомно - майже весь в пів цегли зі стовпчиками. Він взагалі зверху не хитається?

Арматурою можете зв'язати, гірше точно не буде, але і ефекту великого не дасть, бо далеко Ви наврядчи засверлитесь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи, судячи по фото, фронтон виглядає стрьомно - майже весь в пів цегли зі стовпчиками. Він взагалі зверху не хитається?

Арматурою можете зв'язати, гірше точно не буде, але і ефекту великого не дасть, бо далеко Ви наврядчи засверлитесь

 

 

Ні. не хитається))) . Стовпчики ще ті. Хз для чого так колись будували.

Навіть не знаю як потім його утеплювати. І руйнувати не охота вже. Не знаю, як правильно поступити поки не пізно.

Які рекомендації?

 

Добавлено через 27 минут

Хочу завести дискусію по 2 м питанням:

 

1. Фронтон в 0,5 цегли це критично?

2. Мій фронтон дуже стрьомний? чи можна залишити? з...стовпчиками:DЖ-):sorry:

3. Якщо залишити( до чого схиляюсь) то як укріпити/підсилити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в скільки обійдеться знести фронтон і новий зробити? зате будуть однакові стіни, нормально проармовані, вікна можете змінити, однаково утеплене і т.п.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в скільки обійдеться знести фронтон і новий зробити? зате будуть однакові стіни, нормально проармовані, вікна можете змінити, однаково утеплене і т.п.

 

Думаю біля 10тис.

На фронтон піде десь 150 блоків*32грн=4800

Покласти блок 11грн. 150*11=1650.

Мішків 5 клею по 60грн=300.

+знести фронтон+арматури трохи.

 

Думаю до 10тис

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не давно проезжал мимо хаты, где фронтон вот так оставленный без распорок, упал во внутрь от порыва ветра.

 

Добавлено через 7 минут

Бо я планував робити так: цегла+3 ряди блоків+ армопояс+ мауерлат.

Буду дуже вдячний за консультацію з доводами.

Собі думаю (знаю так) цегла витримає 3 ряди блоків,а вот вже для блоків (поверх) треба армопояс для того, щоб тримати навантаження даху.

Поднимайте стены мансарды, как можно выше минимум 1-1,2м иначе с такой крышей как Вы хотите пропадет много полезной площади.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не давно проезжал мимо хаты, где фронтон вот так оставленный без распорок, упал во внутрь от порыва ветра.

 

Добавлено через 7 минут

 

Поднимайте стены мансарды, как можно выше минимум 1-1,2м иначе с такой крышей как Вы хотите пропадет много полезной площади.

 

Спасибо за совет.Подымать буду на 1м. Как в оригинальном проекте-3ряда блоков+арсопояс+мауерлат=1м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в оригинальном проекте-3ряда блоков+арсопояс+мауерлат=1м

 

а утепление, а внутрянка.

съедается много по высоте.

лучше прорисуйте весь чертеж пирога и прикиньте по своему росту

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зв'язку з тим, що скоро доведеться лити армопояс виникає питання як правильно його утеплити з вулиці.

Поки думав так:

 

Опалубка зсередини, арматура, ЕППС, опалубка.

Чи краще ось так:

Опалубка, арматура, блок 75мм.

 

Прошу консультації, хто як робив і як краще, щоб потім не збирати вологу на армопоясі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зв'язку з тим, що скоро доведеться лити армопояс виникає питання як правильно його утеплити з вулиці.

Поки думав так:

 

Опалубка зсередини, арматура, ЕППС, опалубка.

Чи краще ось так:

Опалубка, арматура, блок 75мм.

 

Прошу консультації, хто як робив і як краще, щоб потім не збирати вологу на армопоясі.

 

Якщо ззовні більше нічого не буде, то давайте ЕППС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ззовні більше нічого не буде, то давайте ЕППС

 

Ну ззовні буде вата або звичайний пінопласт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ззовні буде вата або звичайний пінопласт.

 

Ваня,в такому випадку ззовні давати блок,а потім утеплювати його разом зі всім фасадом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня,в такому випадку ззовні давати блок,а потім утеплювати його разом зі всім фасадом?

 

Я б робив саме так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плавно підходимо до заливки армопоясу під мауерлат.В зв'язку з цим назріло питання чи варто заливати армопося по периметру будинку,якщо мауерлат буде лише на 2х поздовжніх стінах?

Кришніки кажуть,що треба.я поки не бачу сенсу,оскільки не розумію,яке навантаження будуть дести армопояс в місцях де мауералту не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плавно підходимо до заливки армопоясу під мауерлат.В зв'язку з цим назріло питання чи варто заливати армопося по периметру будинку,якщо мауерлат буде лише на 2х поздовжніх стінах?

Кришніки кажуть,що треба.я поки не бачу сенсу,оскільки не розумію,яке навантаження будуть дести армопояс в місцях де мауералту не буде.

 

Армпояс для того і пояс, щоб заливати його по колу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я поки не бачу сенсу

Армопояс на стінах де немає мауерлату несе таке ж саме навантаження як горизонтальна затяжка в кроквах.

Я так думаюЖ-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...