Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Форма дымохода

DimaXXX

Рекомендовані повідомлення

Друзья, нужна помощь. Устанавливаю камин Кратки Акварио М8 с водяной рубашкой и нужно сделать выбор - какой дымоход монтировать:

1. Вертикальный, через деревянной перекрытие, утеплитель и т.д., холодный чердак, металлочерепицу.

2. Через колено 90 или 45 наружу и вертикально вверх.

Какой вариант выбрать? Раньше был за вертикальный, сейчас % на 90 уверен, что буду делать наружный. Но может есть какие то минусы?

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж думаю, що зовнішній краще. Причини прості і очевидні:

1) немає врізки в дах, що з часом може почати протікати, адже не можете ж Ви відповідати за якість зробленого майстрами даху, а їздити і виясняти чия вина - зайва головна біль;

2) значно менша пожежна небезпека, адже немає проходжень через перекриття;

3) Простий і ремонтопридатний димохід, легкий доступ до чистки і збірника конденсату;

4) Можна покращувати та нарощувати.

Вже роками на об'єктах якщо немає внутрішнього (не передбачено проектом, не було встановлено керамічного), то монтуємо зовнішній саме з вказаних вище причин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, Спасибо, а как лучше пройти сквозь стену под 45 или 90 градусов? Для тяги вроде бы думаю, что лучше 45, но визуально наверное 90 предпочтительней в плане отделки?

И какая длина должна быть разгонной части трубы до колена?

Змінено користувачем DimaXXX
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, Спасибо, а как лучше пройти сквозь стену под 45 или 90 градусов? Для тяги вроде бы думаю, что лучше 45, но визуально наверное 90 предпочтительней в плане отделки?

И какая длина должна быть разгонной части трубы до колена?

 

не дублируйте вопросы, мы всё читаем, просто не у всех есть свободное время www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4021402&postcount=47

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не дублируйте вопросы, мы всё читаем, просто не у всех есть свободное время

Просто там тема про автоматику и так как никто не отвечал, решил что лучше отдельную ветку, тем более аналогичной темы вроде не находил, может кому тоже будет полезно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, Спасибо, а как лучше пройти сквозь стену под 45 или 90 градусов? Для тяги вроде бы думаю, что лучше 45, но визуально наверное 90 предпочтительней в плане отделки?

И какая длина должна быть разгонной части трубы до колена?

 

Варианты дымохода по фасаду под 45 - 90 тройниками

 

P9240034.JPG

 

Dymohody_032.jpg

 

Dymohody_015.jpg

 

Dymohody_035.jpg

 

Dymohody_012.jpg

 

Dymohody_018.jpg

 

DSC04244.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...