Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Непростий вибір топки. Мій досвід, потрібна порада

reslato

Рекомендовані повідомлення

А я думав, що тросиковий механізм з прокладками і каналами з пластику

Sheridan А не подскажите в какой топке так сделано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую, якраз так і планую, в грудні маю бути в Києві, хочу побачити Астрофлам, Ромотоп і Шпатерм. А на Вашу думку "естетичновізуально" Heat і Design відрізняються? В мене є фото живих, там і шамот інший і рамка здається не така акуратна в хіт. Тому що бажання мати бокове скло це поки єдине, що мене зупиняє від покупки Астрофламу чи Шпатерму з прямим склом.

 

Если в топках с прямым стеклом в процессе експлуатации дверь в сторону открывать скажем нормально то в угловых вариантах на много удобней и безопасней брать модели с вертикальным подъёмом дверей. Когда в топке догорает топливо и дверь для догрузки дров плавно открывается в верх тяга равномерно увеличивается с поднятием дверей что исключает потдымливание в помещение. За одно ещё варианты топок для размышления

Новые модели по edilkamin windo

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-edilkamin-windo-2?category_id=63

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-edilkamin-windo2-95?category_id=63

 

Топки Hitze уровень высше краток и все модели могут комплектоваться либо двойным цельногнутым стеклом либо одинарным с тонировкой по периметру

kaminhouse.com.ua/kamin/category/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B8-hitze-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в топках с прямым стеклом в процессе експлуатации дверь в сторону открывать скажем нормально то в угловых вариантах на много удобней и безопасней брать модели с вертикальным подъёмом дверей. Когда в топке догорает топливо и дверь для догрузки дров плавно открывается в верх тяга равномерно увеличивается с поднятием дверей что исключает потдымливание в помещение

знаю, крім можливих проблем із дверкою ще й сама якість топки напевно буде поступатись тому ж Аустрофламу чи Шпатерму, тому й планую приймати рішення після того як "пощупаю" ці топки. ні Ромотопа, ні Шпатерма у Львові не знайшов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в топках с прямым стеклом в процессе експлуатации дверь в сторону открывать скажем нормально то в угловых вариантах на много удобней и безопасней брать модели с вертикальным подъёмом дверей. Когда в топке догорает топливо и дверь для догрузки дров плавно открывается в верх тяга равномерно увеличивается с поднятием дверей что исключает потдымливание в помещение. За одно ещё варианты топок для размышления

Новые модели по edilkamin windo

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-edilkamin-windo-2?category_id=63

 

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-edilkamin-windo2-95?category_id=63

 

Топки Hitze уровень высше краток и все модели могут комплектоваться либо двойным цельногнутым стеклом либо одинарным с тонировкой по периметру

kaminhouse.com.ua/kamin/category/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B8-hitze-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0

 

А Edilkamin за 3700/4100 евро это на правах рекламы????

Просто не пойму когда человек искал топки за 1000 евро, дошел до Hoxter за 2600 евро, спустился до 2000 евро (ну или поднялся с 1000 до 2000), и Вы ему предлагаете топку за 4000 евро???

 

Хорошо хоть Hitze предложили! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто не пойму когда человек искал топки за 1000 евро, дошел до Hoxter за 2600 евро, спустился до 2000 евро (ну или поднялся с 1000 до 2000), и Вы ему предлагаете топку за 4000 евро??

 

Так как речь пошла о угловых топках с вертикальным подъемом дверей, был предложен Edilkamin новые модели которые стоят точно дешевле чем Hoxter и Spartherm но лучше чем Hitze

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все добре, прошу, не починайте ці м"яко кажучи перетягування канату тудасюда.

за всі поради всім вдячний, якщо людина витрачає час, то це вже вартує подяки. Незалежно від того чи є там матеріальний можливий інтерес чи так просто)) Наприклад ізза постійного срачу в темі Austroflamm Club 5% корисної інфи, решта срач про Йотул і неадекватні скарги одного клієнта, а щоб її прочитати я витратив кілька годин. Тому поважайте один одного і тих хто це читає, нам покупцям дійсно потрібно побільше адекватної інформації.

Еdilkamin відразу не розглядав, тому що задорого і не бачу переваг перед тими ж австрійцями.

а Hitze бачив, не сподобались ні мені ні дружині. До речі, цікавий момент, я тут висиджую на форумі, вичитую ночами інфу нову по всім можливим варіантам, а дружина в салон зайде і вибирає тільки ті ж якісні топки, що і я, не знаючи ні ціни ні виробника ні додаткових гігабайт інформації ні про зовнішнє повітря, ні про кольца, ні про гіпокаусти :lol:. Вона і Hoxter сходу зацінила, і Austroflamm відразу була готова брати, це до того, що якісну штуку видно здалеку і не треба зайвих слів :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все добре, прошу, не починайте ці м"яко кажучи перетягування канату тудасюда.

за всі поради всім вдячний, якщо людина витрачає час, то це вже вартує подяки. Незалежно від того чи є там матеріальний можливий інтерес чи так просто)) Наприклад ізза постійного срачу в темі Austroflamm Club 5% корисної інфи, решта срач про Йотул і неадекватні скарги одного клієнта, а щоб її прочитати я витратив кілька годин. Тому поважайте один одного і тих хто це читає, нам покупцям дійсно потрібно побільше адекватної інформації.

Еdilkamin відразу не розглядав, тому що задорого і не бачу переваг перед тими ж австрійцями.

а Hitze бачив, не сподобались ні мені ні дружині. До речі, цікавий момент, я тут висиджую на форумі, вичитую ночами інфу нову по всім можливим варіантам, а дружина в салон зайде і вибирає тільки ті ж якісні топки, що і я, не знаючи ні ціни ні виробника ні додаткових гігабайт інформації ні про зовнішнє повітря, ні про кольца, ні про гіпокаусти :lol:. Вона і Hoxter сходу зацінила, і Austroflamm відразу була готова брати, це до того, що якісну штуку видно здалеку і не треба зайвих слів :beer:

 

А у жінок так завжди....вроджена тяга до усього гарного і найдорожчого!!! :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут підтримаю. я коли уже захожу в тупік, беру з собою дружину, вона тикне пальцем в мій вибір і каже - не розумію, нашо було стільки ночей в комп втикати, якщо тут все просто - ось ця і не інакша. і як не дивно - майже завжди вона вибирає те що треба.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Цікава тема. Є потрібні відповіді. Їх надіюсь дають люди, які самі реально експлуатували ці вироби. Ще б хтось так само про Жарко розповів би. Було б цікаво послухати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава тема. Є потрібні відповіді. Їх надіюсь дають люди, які самі реально експлуатували ці вироби. Ще б хтось так само про Жарко розповів би. Було б цікаво послухати.

 

так тут сама назва за себе говорить:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

ну все, тему можна закривати, сашол с ума і взяв Brunner 51/67. дуже дякую усім, хто допоміг порадою. тепер буду мати можливість порівняти чи варто було брати дорожчу топку :lol:.

DSC_0771.thumb.JPG.bd683f37d29783b718f40c477806a5af.JPG

монтаж топки, порталу та досвід експлуатації планую описати в цій темі www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=209584

питань там багато, тому буду вдячний за пораду

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начали с 1000, закончили 3200 евро. Поздравляю с выбором:)

Я вот тоже на этапе выбора. Похоже тоже придется пробивать психологический барьер цены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, шось таке)) правда сума вийшла менша, знижка була непогана, а так то дійсно після 1500 Євро все стає психологічно простіше :-)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...