Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

потрібні поради по паркету

shejk

Рекомендовані повідомлення

з весни планую у всіх кімнатах постелити паркет. На даний момент є підлога пофарбована фарбою, з соснової дошки 30-35мм, яка скрипить. Хочу зняти фарбу і зверху на клей + шурупи застелити 8мм осб, а на осб паркет. Паркет буде тонуватися в колір 2 рази і зверху буде покритий лаком.

Виникають наступні питання?

1. Підлога не буде гнити?

2. Чи потрібно використовувати капон?

3. Чи получиться уникнути скрипу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з весни планую у всіх кімнатах постелити паркет. На даний момент є підлога пофарбована фарбою, з соснової дошки 30-35мм, яка скрипить. Хочу зняти фарбу і зверху на клей + шурупи застелити 8мм осб, а на осб паркет.

стопятсот разів говорилось про небажане використання осб....що мішає фанеру застелити?

Паркет буде тонуватися в колір 2 рази і зверху буде покритий лаком.

тут не зрозуміло...в чому фішка тонувати два рази?

Чи потрібно використовувати капон?

на форумі 95% форумчан не знають що таке капон,уточняйте що це підкладовий нітролак:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стопятсот разів говорилось про небажане використання осб....що мішає фанеру застелити?

 

тут не зрозуміло...в чому фішка тонувати два рази?

 

на форумі 95% форумчан не знають що таке капон,уточняйте що це нітролак:rolleyes:

 

можна і фанеру, а чому не бажане осб? Чим краще фанера, вона не буде слоїтися?

Тонування 2 рази для більш насиченого кольору.

Що таке капон, сам точно не знаю, просто знаю, що його використовують як підкладку для лаку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чому не бажане осб?

Тому що адгезія до клеїв зовсім різна.На фанері працюють навіть дешеві клея а на осб тільки декілька,і вони недешеві,економія на різниці вартості осб-фанера того не варті.Вся справа в технології виробництва осб.

Тонування 2 рази для більш насиченого кольору.

якщо паркет буде дубовий то його тонування варте окремої теми....

Що таке капон, сам точно не знаю

це підкладовий нітролак для "збивання" ворсу.В залежності коли його нанести(до кольору або після)буде різний ефект.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що адгезія до клеїв зовсім різна.На фанері працюють навіть дешеві клея а на осб тільки декілька,і вони недешеві,економія на різниці вартості осб-фанера того не варті.Вся справа в технології виробництва осб.

 

якщо паркет буде дубовий то його тонування варте окремої теми....

 

це підкладовий нітролак для "збивання" ворсу.В залежності коли його нанести(до кольору або після)буде різний ефект.

 

фанера не буде слоїтися?

А що не так з тонуванням дубового паркету?

Який ефект від капону буде після кольору?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тонування 2 рази для більш насиченого кольору.

 

А що не так з тонуванням дубового паркету?

Який ефект від капону буде після кольору?

як і чим буде відбуватись тонування.

 

Добавлено через 3 минуты

фанера не буде слоїтися?

Ви затягуєте розмову в дебрі,...процент виробничого браку буває і в дорогій фанері але чого вона має слоїтись?хіба водою заливати періодично..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як і чим буде відбуватись тонування.

 

Добавлено через 3 минуты

 

Ви затягуєте розмову в дебрі,...процент виробничого браку буває і в дорогій фанері але чого вона має слоїтись?хіба водою заливати періодично..

планував взяти водний бейц. Наносити його великим валиком і розтирати якоюсь шваброю з паралоном, або придумаю якесь приспосіблення типу швабри.

А на рахунок фанери, то спочатку планував робити нею, але потім мене відрадили, казали, що може слоїтися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планував взяти водний бейц. Наносити його великим валиком і розтирати якоюсь шваброю з паралоном, або придумаю якесь приспосіблення типу швабри.

А на рахунок фанери, то спочатку планував робити нею, але потім мене відрадили, казали, що може слоїтися

 

Ого..як все запущено:D...Давайте почнем з чорнової підлоги,з чого зроблена,коли,як закріплена,які перепади,яка основа і т.д?Для ширшого розуміння бажано прикладати фото в файній якості.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з весни планую у всіх кімнатах постелити паркет. На даний момент є підлога пофарбована фарбою, з соснової дошки 30-35мм, яка скрипить. Хочу зняти фарбу і зверху на клей + шурупи застелити 8мм осб, а на осб паркет. Паркет буде тонуватися в колір 2 рази і зверху буде покритий лаком.

Виникають наступні питання?

1. Підлога не буде гнити?

2. Чи потрібно використовувати капон?

3. Чи получиться уникнути скрипу?

 

Судя по тому что я успел здесь прочитать... зачем Вам вообще заморачиваться фанерой и паркетом?...

Если я вижу в обсуждении ОСБ... капон... бейц... лак...

Что Вы решаете этими материалами?

Если пол скрепит сейчас - он и будет скрипеть дальше! Т.к. скрипят доски по лагам и в своих шип-пазах. Скрип останется.

Если приклеится к я уверен - влажным доскам из сосны ОСБ а потом к нему же паркет - держаться ничего не будет долго. Причина: прочность на отрыв у ОСБ - 0,3...0,35 Н/мм2, а для штучного паркета требуется 0,8...1,0 Н/мм2.

Дальше по пунктам даже комментировать лень!

Снимите доски, приклейте к лагам резиновую прокладку в 2-3 мм.

Уложите доски обратно с подклиниванием и с проклейкой шип-пазов МС полимерным герметиком - больше никогда и ничего скрипеть после этого не будет.

Отшлифуйте доски, зашпаклюйте тем же герметиком затонированым в цвет будущего пола - получите пол без щелей навсегда.

Затонируйте своим водным бейцем доски - получите требуемый цвет.

Нанесите хоть капон, хоть любой другой лак на растворителе (раз хотите подешевле) в 3 слоя и наслаждайтесь себе дальше новым полом который будет нужного цвета и никогда уже не скрипнет.

Плюс к этому - сэкономите кучу денег и не будете слушать идиотские советы типа ОСБ на доски под паркет...

И в этом случае - гнить ничего не будет - если не забудете плёночку постелить между доской и лагами с воздушным зазором.

Удачи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого..як все запущено:D...Давайте почнем з чорнової підлоги,з чого зроблена,коли,як закріплена,які перепади,яка основа і т.д?Для ширшого розуміння бажано прикладати фото в файній якості.:D

 

лаги, на лагах дошка соснова, пофарбована алкідною фарбою. Зазори між дошками від 0 до 3мм. Лаги лежать на бетонному перекриті, але є дві кімнати де лаги на стовпчиках 50- 80см під якими земля. Перепад максимум 3мм, якщо не брати до рук васерваги робилося це все років 30 назад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лаги, на лагах дошка соснова, пофарбована алкідною фарбою. Зазори між дошками від 0 до 3мм. Лаги лежать на бетонному перекриті, але є дві кімнати де лаги на стовпчиках 50- 80см під якими земля. Перепад максимум 3мм, якщо не брати до рук васерваги робилося це все років 30 назад

Як вже вище писалось не варта потріскані стіни закривати шпалєрами..стіни міцніші від того не стануть хіба треба підшаманити

на продаж.Справжньої основи для паркету у Вас немає а тому і результату що буде відповідати вкладеням грошей також не буде.Але якщо дуже хочеться то починайте з знімання старої фарби і вирівнювання,чим більші перепади тим товща буде фанера і дорощий клей,і пам'ятайте що чудес на світі не буває..:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОСБ... капон... бейц... лак...

Что Вы решаете этими материалами?

бейц для кольору, осб з клеєм думаю змонолітить все і не буде скрипіти

 

влажным доскам
дошки сухі

 

Отшлифуйте доски, зашпаклюйте тем же герметиком затонированым в цвет будущего пола - получите пол без щелей навсегда.

Затонируйте своим водным бейцем доски - получите требуемый цвет.

хочеться дещо іншої поверхні

 

Добавлено через 53 секунды

чим більші перепади тим товща буде фанера і дорощий клей,і пам'ятайте що чудес на світі не буває..
це ви про що?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если пол за 30 лет не сгнил, то ничего ему не будет, капон уже лет 10 как не использую и скрип вероятнее всего уйдет, все имхо естественно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не варта потріскані стіни закривати шпалєрами
ну не рівняйте шпалери до фанери чи осб. фанерою можна перевязати доски, утвориться свого роду щит. фанера буде на клею, і на шурупах + підлога шліфанеться - перепад буде не більше 1мм + паркет на клей. і ще: я тут невеличку альтанку деревяну збудував, до того ніколи нічого подібного не робив... коли накрив альтанку і попробував розхитати її, то жахнувся... вона хиталася як соломяна... але коли обшив низ на 90см вагонкою 12мм, то вона стала як бетонна...

 

хочеться то починайте з знімання старої фарби і вирівнювання,чим більші перепади тим товща буде фанера і дорощий клей,і пам'ятайте що чудес на світі не буває
ну звичайно буду шліфувати, треба трохи вирівняти і зняти фарбу, думаю що клей не буде добре триматися до підлоги через фарбу. буде або варити, або відривати його.

 

Т.к. скрипят доски по лагам и в своих шип-пазах
ну тоді проведу експеремент: кину лист фанери на саме скрипуче місце, прикручу самонарізами, якщо буде дальше скрипіти, буду щось думати

 

Если приклеится к я уверен - влажным доскам из сосны ОСБ
дошки сухі, а осб мабуть не буде, буде фанера як планував спочатку

 

Отшлифуйте доски, зашпаклюйте тем же герметиком затонированым в цвет будущего пола - получите пол без щелей навсегда
думав про таке, але:

1. бачив герметик на стиках - виглядає жахливо,

2. не подобається вигляд сосни, тим більша старої з цвяхами, зазорами, з кусків і т.д...

3. сосна мягка, а в місцях де стоять крісла відлущується фарба, думаю з лаком буде те саме...

 

Если пол за 30 лет не сгнил
але 30 років підлога мала зазор маж дошками.......
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. бачив герметик на стиках - виглядає жахливо,

Ничего Вы пока не видели. Посмотрите здесь, как для Вас ролик делал о том как герметик тонировать и что будет потом. Где там "жах"?

 

2. не подобається вигляд сосни, тим більша старої з цвяхами, зазорами, з кусків і т.д...

эх... ничего Вы не понимаете! Знали б Вы какие деньги и кто (!), нынче платят именно за то, что бы полы выглядели так, как у Вас и что б не были похожи на ламинат. Что бы были дырочки и трещинки, или что бы были зашпаклёваны в контраст. Единственное отличие от вашего нынешнего состояния - что бы было чисто и аккуратно, не скрипело и было ровным. Я Вам именно это и предлагал сделать. Но, если Вы хотите другое в принципе - не буду Вам мешать.

Единственное что добавлю от себя - то что не сгнили полы за 30 лет это результат хорошего проветривания доски снизу и доступа воздуха сверху. Доска дышит. Как только её закроют фанерой, двумя слоями клея и паркетом с лаком - вот тогда и может начать гнить.

 

Добавлено через 3 минуты

3. сосна мягка, а в місцях де стоять крісла відлущується фарба, думаю з лаком буде те саме...

Ничего не вечно на полах, под Луной... за 30 лет :)

Шлифовать то сосну всё равно придётся, что б старый лак убрать и выровнять пол.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...