Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Деревяні балки в товщі утеплювача по плиті перекриття.

vavan oo

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь-ласка, не знаю як правильно поступити. Хочу утеплювати холодне горище по плитах перекриття пінопластом 20 см, зверху бетонна стяжка по сітці. На плитах лежать дерев'яні балки в якості опори для дерев'яних елементів даху - див фото (на справді їх більше, фото зроблене на початкових етапах монтажу даху). Так от, виходить, що ці балки після утеплення будуть оточені пінопластом по боках і зверху, знизу - плита перекриття, а зверху це все залите бетоном. Як відреагує на це дерево - задихнеться, гнити буде? Можлива, довкола треба зробити вставки з волокнистого утеплювача (базальт...)?

1046963957_0984.thumb.jpg.6a93405036ec804563b406282929fa8b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сгниет или не сгниет покажет время. Но заливать дерево нехорошо.

 

А почему не ватой все утеплить? Трудозатрат сильно меньше. Или пенопласт дармовой? :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якісна вата, яка з часом не всядеться, вийде суттєво дорожче, треба встановлювити лаги, настеляти дерев'яну підлогу, різні ізоляції, мембрани і т.д.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якісна вата, яка з часом не всядеться, вийде суттєво дорожче,

это ложное заблуждение

 

Добавлено через 2 минуты

Хочу утеплювати холодне горище по плитах перекриття пінопластом 20 см, зверху бетонна стяжка по сітці. На плитах лежать дерев'яні балки в якості опори для дерев'яних елементів даху - див фото (на справді їх більше, фото зроблене на початкових етапах монтажу даху). Так от, виходить, що ці балки після утеплення будуть оточені пінопластом по боках і зверху, знизу - плита перекриття, а зверху це все залите бетоном. Як відреагує на це дерево - задихнеться, гнити буде?

цементно-песчаная стяжка достаточно паропроницаема, поб ней дерево не задохнётся.

если пенопласт будет экспандированный (белые шарики) то и он не навредит дереву.

 

главное - не допускать прямого контакта стяжки и дерева, т.к. это грубое нарушение и может стать причиной загнивания дерева (в долгосрочной перспективе)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що якщо розділити стяжку і дерево пінопластом (покласти на балку сантиметрів 5 пінопласту), а так і буде, враховуючи, що загальна товщина утеплювача на 5-10 см буде більша за товщину балок, то особливих проблем з деревом не намічається?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що якщо розділити стяжку і дерево пінопластом (покласти на балку сантиметрів 5 пінопласту), а так і буде, враховуючи, що загальна товщина утеплювача на 5-10 см буде більша за товщину балок, то особливих проблем з деревом не намічається?

 

Ничего не должно быть.

 

А вы не рассматривали вариант лаги из досок+минвата+настил из досок?

 

Почему именно стяжка?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...