Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Глиняна фарба для стін

Rainbow

Рекомендовані повідомлення

Порекомендували мені такий варіант. Але знайшов лише одного виробника: artbud-zahid.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=73

 

І не можу знайти відгуків про цей вид фарби. Якщо хтось стикався, прокоментуйте чим хороша і чим погана така фарба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мало чим відрізняється від вапняних фарб, по стійкості до стирання і паропроникності.

Можете розписати сам "пиріг" Ваших стін... які матеріали викорисовувуали для штукатурки і фінішу?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Вибрав "Спадщину Трипілля" і грутовку їхню ж. Шпаклював Ферозітом-240.

Перші враження.

Грунтовка норм.

Фарба надто рідка. Треба чотири шари. В інструкції пишуть два. Ще трішки часу і покажу результати.

Пігменти Крайдецайт. Саме смішне що все це діло купую у Львові. У Києві це не популярно. Вотаке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Вибрав "Спадщину Трипілля" і грутовку їхню ж. Шпаклював Ферозітом-240.

Перші враження.

Грунтовка норм.

Фарба надто рідка. Треба чотири шари. В інструкції пишуть два. Ще трішки часу і покажу результати.

Пігменти Крайдецайт. Саме смішне що все це діло купую у Львові. У Києві це не популярно. Вотаке.

 

Доброго дня, які Ваші враження від цієї фарби, теж задумуюсь покрити нею. В мене вапняно-цементна штукатурка, досить гладенька, шпаклювати поки не планую. Можливо, маєте можливість сфотографувати шматок стіни покритий фарбою? Як вона по маркості після висихання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Доброго дня, які Ваші враження від цієї фарби, теж задумуюсь покрити нею. В мене вапняно-цементна штукатурка, досить гладенька, шпаклювати поки не планую. Можливо, маєте можливість сфотографувати шматок стіни покритий фарбою? Як вона по маркості після висихання?

Враження дуже позитивні. Як на мене дуже стійка від витирання. Гладенька. Легко самому фарбувати. Ми з дружиною без проблем з пешого разу пофарбували, хоча рінше ніколи не робили цього. Слід від витирання залишається не дуже. Запаху практично немає. Після висихання взагалі немає.

 

Що мені не сподобалось, то те що витрати насправді більші ніж написано. Написано що два рази фарбувати. Але два рази це однозначно мало. Знайомий казав що якщо не грунтувати, то двічі хватить. Але інші кажуть що потім можливі відшарування. Я вибрав з грунтуванням.

 

Щодо шпаключання, то якщо не буде шпаклівки, то буде дуже видно пісок. У мене цементно-вапяняна штукатурка, пісок дуже крупний. Якщо б не шапклівка, то були б нерівності. Є на стіні одне місце де дуже тонкий шар шпаклівки, так там гладкість не дуже. Постараюсь застянти на відео. Шаклівка Ферозіт-240.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строго не судити. Знімав телефоном. при нагоді зніму відеокамерою нормальної якості.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую. Штукатурка вже висохла, буду щось думати. Самі Артбудівці не рекомендують глиняну фарбу для кухонь і ванних кімнат. Кажуть Універсальна миюча - те що потрібно. Також не можна купити літрову банку, щоб попробувати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з ними згоден, якщо мова йде про стіни які близько до плити чи мийки. Тому я у таких місцях клав фартух плитки. На відео це видно.

 

У ванні мене лише стеля пофарбона нею. Стіни повністю викладені плиткою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Замовив другу партію.

На цей раз фарба куди густіша. Поки що ще не фарбував котельню, але скоріш за все два шари буде достатньо. На виробництво Місяць впливає? :D

Далі буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...