Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

2NF i бойлер

Rainbow

Рекомендовані повідомлення

Стіна з 2НФ. Потрібно почепити бойлер на 80л. Як правильно це зробити?

Чи можливо це самому зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дом из такой ерунды построен. В санузле штукатурка + плитка, получилось около 4-5 см. Вешал столитровый на обычные анкерные крюки, 4 шт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дом из такой ерунды построен. В санузле штукатурка + плитка, получилось около 4-5 см. Вешал столитровый на обычные анкерные крюки, 4 шт.

Щось не ризукую просто так вішати 110 кг на стіну. Фізику не надуриш.

Варіант з хімією. Але тут все не однозначно. Виходить кріплення мінімум 500 гр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а как иначе, тогда либо подставка либо сквозные шпильки с рейкой на другую сторону стены))) В моём варианте вес распределяется на 4 точки, сначала тоже были сомнения, но набрав полный бойлер воды а потом повиснув на нём они исчезли. Если у вас всего лишь зашпаклёвано по этому кирпичу тогда действительно химический анкер.

555.jpg.0a1395b1317509d092a34b79eea14dd0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскрізні шпильки не підходять. З другої сторони плитка.

Зараз штукартука + шпаклівка (Ферозіт 240) чекаю два тижні до покраски.

 

З цього питання все таки схиляють що треба на хімію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви спробуйте на хімію не в колбах а в тюбиках для пістолету. Такий тюбик десь 200-300 грн і там 300мл. + для пустотних конструкцій (2НФ) ще потрібно прикупити спеціальний перфорований дюбель. Щоправда ціна на нього невідповідна — десь 10 грн за кусок пластику. + мабуть краще на шпильки вішати, але це ви мабуть і так зрозуміли.

 

Тоді кріплення вийде зовсім не 500 грн.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви спробуйте на хімію не в колбах а в тюбиках для пістолету. Такий тюбик десь 200-300 грн і там 300мл.

Можна детеальніше уточнити хімію якого виробника?

Попередні майсти мені казали там спеціальний пістолет. Це так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попередні майсти мені казали там спеціальний пістолет. Це так?

Ті суміші, з якими я працював, використовують звичайний пістолет для силікону. Є ще пістолети, що можуть використовувати не тюбик а "ковбасу", але в "ковбасі" анкерних сумішей я не бачив.

Ціна пістолету — копійки.

 

Конкретно по виробникам я не підкажу — недостатньо досвіду. Але зразу скажу, що 100-110 кг — не навантаження і тому я б не хвилювався особливо щодо міцності анкерної суміші. Вони є різні під різні зусилля. Звичайно міцніші варті дещо дорожче і швидше застигають. Я б для бойлера у 2НФ брав те, що є і вперед. Тільки глибину десь 100 мм треба забезпечити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при плохо очищенном отверстии с химией можно получить проблему. насос для продувки отверстий и щетка вам в помощь. если базовый материал пустотный,то еще нужна сетчатая гильза. что влечет за собой увеличение диаметра отверстия.ну так увеличенной площадью контакта химический анкер и хорош. я за химию,но только в случае если для работы с ней все есть.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...