Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як ми строім дом. Долгострой

НаташУкр

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Вже будуємо будинок. Ділянка 6 соток. Село Романівка. 4 дні на форумі читала, чоловіка потрібними, толковими порадами з форуму дістала) Що ми маємо на сьогодні: коробка, вікна, зовнішні двері (вхідні, з топочной) намагаюсь фото добавити... не виходить.

 

Добавлено через 11 минут

Чому "Долгострой", бо з початку будівництва вже рік. Чоловік "психонул" і вигнали коробку, накрили до зими. Тепер з утеплювачем зовнішніх стін , благо форум знайшла, почитала, що не в якому разі не пінопласт, а мін.вата. Вмовила не поспішати. І добре, що виловила. Бо виплило, в процесі прочитання форуму, що зовнішні ролетам краще ставити до утеплювання. Як би мені ще фото нашої хатки-мазанки вставити?

 

Добавлено через 1 час 52 минуты

Заімстовать ідеї з форуму можна? Я з теми "Теракотовый дом" , хапнула забор в закладки)) і "каналізацію")) хоча муж каже, ну нах таке рить, через весь участок. Може попусте, і зробимо як має бути .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт. Вже будуємо будинок. Ділянка 6 соток. Село Романівка. 4 дні на форумі читала, чоловіка потрібними, толковими порадами з форуму дістала) Що ми маємо на сьогодні: коробка, вікна, зовнішні двері (вхідні, з топочной) намагаюсь фото добавити... не виходить.

 

Добавлено через 11 минут

Чому "Долгострой", бо з початку будівництва вже рік. Чоловік "психонул" і вигнали коробку, накрили до зими. Тепер з утеплювачем зовнішніх стін , благо форум знайшла, почитала, що не в якому разі не пінопласт, а мін.вата. Вмовила не поспішати. І добре, що виловила. Бо виплило, в процесі прочитання форуму, що зовнішні ролетам краще ставити до утеплювання. Як би мені ще фото нашої хатки-мазанки вставити?

 

Добавлено через 1 час 52 минуты

Заімстовать ідеї з форуму можна? Я з теми "Теракотовый дом" , хапнула забор в закладки)) і "каналізацію")) хоча муж каже, ну нах таке рить, через весь участок. Може попусте, і зробимо як має бути .

 

Фото проще через вложение (кнопка в виде скрепки), но оч. большие фотки не влезут

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Романовок много есть . Если не секрет, какой р-н, область ?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Романовок много есть . Если не секрет, какой р-н, область ?

Київська обл., біля Ірпеня.

 

Добавлено через 9 минут

Фото проще через вложение (кнопка в виде скрепки), но оч. большие фотки не влезут

 

Дякую. Про скрєпку знаю. Але пише, що розширення не підтримує. Я з тел намагаюся загрузити.

Сьогодні заїхали, охоронцю їжу завезли, бо до магазу далеченько. Зробила нові фото. Порівняла з фото місячної давності. Різниця трошки є. Прибирали трошки ділянку від буд. сміття. Залили сходи до входу. Височенькі вийшли через уклін ділянки. Для ривка з фасадом, розводкою води+тепла підлога коридор і сан вузол на 1-му поверсі, і заливка підлоги ще десь 200тис. грн. потрібно. Хоч сиди і малюй:Search::lol:

 

Добавлено через 8 минут

Через скрєпку, пише Загрузка прошла не удачно. Може дійсно великий розмір файлу. Шас пограюся

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...