Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю геотекстиль 15 м.кв. Срочно!

KIPOROVOD

Рекомендовані повідомлення

Присоединюсь ,тоже взял бы метров 30 погонных или квадратных, просто не знаю какой ширины он бывает, нужна ширина от 1 метра до 1.2 м.

 

Добавлено через 6 минут

Присоединюсь ,тоже взял бы метров 30 погонных или квадратных, просто не знаю какой ширины он бывает, нужна ширина от 1 метра до 1.2 м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здесь на форуме есть ветка про геотекстиль и где его можно купить отрезками. Вбейте в гугл аквамаг (на палладина). Не один год заказываю у них отрезки и доставку новой почтой. Там указаны цены если брать отрезками, указана ширина рулона. Брал разные плотности под разные нужды.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может у кого остался кусок. Нужно 15 квадратов. Плотность 100-110. Надо срочно!:(

 

Вам поставка по Киеву нужна?

Есть знакомый поставщик, только на такой объем самовывоз исключительно.

 

Добавлено через 37 секунд

Присоединюсь ,тоже взял бы метров 30 погонных или квадратных, просто не знаю какой ширины он бывает, нужна ширина от 1 метра до 1.2 м.

 

Добавлено через 6 минут

Присоединюсь ,тоже взял бы метров 30 погонных или квадратных, просто не знаю какой ширины он бывает, нужна ширина от 1 метра до 1.2 м.

 

По Киеву ищите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Акваізол РУНО 120 брав шматками напряму в представництві, ціни на їх сайті. Брав тут:

м. Київ, вул. Будіндустрії 7, біля станції метро «Видубичі» (на території комбінату Будіндустрії)

тел./факс: (044) 353-44-03

тел.: (098) 555-44-03, (099) 555-44-03

e-mail: aquaizol.office@ukr.net

Що цікаво, інше представницво на Межигірській (а вони мені взагалі по дорозі) продають виключно рулонами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...