Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Откосы фрамужного окна

Axelo

Рекомендовані повідомлення

Есть вот такое небольшое фрамужное окно - глубина откоса 25 см. Прямые откосы, без подоконника. Пока занимались мокрыми работами (штукатурка) были морозы и откосы начали гнить (я так понимаю из-за повышенной влажности на окне начал собираться конденсат, и стекать на нижний откос-подоконник. Плюс в нижней части создается некая застойная зона холодного воздуха - тоже локальный источник конденсации).

 

Как посоветуете выполнить правильно нижний откос?

1. Подоконник на всю глубину (думаю что застойная зона холодного воздуха останется)

2. Скосить нижний откос на 45 градусов (может испортится со временем от конденсата,который буде стекать беспрепятсвенно на откос)

3. Сделать небольшой пластиковый подоконник (5 см) и далее скос откоса на 45 градусов.

IMG_20210129_125710.thumb.jpg.fda4c6103288c47a9d3de1c41fb271d5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть вот такое небольшое фрамужное окно - глубина откоса 25 см. Прямые откосы, без подоконника. Пока занимались мокрыми работами (штукатурка) были морозы и откосы начали гнить (я так понимаю из-за повышенной влажности на окне начал собираться конденсат, и стекать на нижний откос-подоконник. Плюс в нижней части создается некая застойная зона холодного воздуха - тоже локальный источник конденсации).

 

Как посоветуете выполнить правильно нижний откос?

1. Подоконник на всю глубину (думаю что застойная зона холодного воздуха останется)

2. Скосить нижний откос на 45 градусов (может испортится со временем от конденсата,который буде стекать беспрепятсвенно на откос)

3. Сделать небольшой пластиковый подоконник (5 см) и далее скос откоса на 45 градусов.

У вас проблема не с откосом. Проблема с установкой окна. Окно стоит в холодной зоне. Переустановить окно в тёплую зону, утеплить наружные откосы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас проблема не с откосом. Проблема с установкой окна. Окно стоит в холодной зоне. Переустановить окно в тёплую зону, утеплить наружные откосы.

 

Окно стоит ка и все окна в доме - заподлицо с наружной стеной. По нанаружной стороне - пенопласт 50 см. Это стандартное проектное решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окно стоит ка и все окна в доме - заподлицо с наружной стеной. По нанаружной стороне - пенопласт 50 см. Это стандартное проектное решение.

 

В таком случае, сделайте замер температуры на откосе и внутреннем стекле фрамужного окна и другого окна, сравните.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все, за рахунок того що вікно маленьке і утоплено у стіну, то теплі конвекційні потоки повітря не можуть його обдути і просто проходять далі у гору, тому у Вас там фактично застійна зона повітря яке відповідно охолоджуються та конденсує вологу.

 

Друга причина - у Вас зараз надмірна волога, оскільки всі стіни та поверхні які Ви заштукатурили зараз активно віддають вологу, тому десь через рік у Вас ситуація з вологою нормалізується і трохи ситуація поліпшиться, але за цей час є вірогідність що утвориться грибок на укосах цього вікна.

 

Просте рішення, яке поліпшить ситуацію – зробити нижній укос не під 90 градусів, а наприклад під 45 градусів і менше (Ваш другий варіант), щоб дати можливість теплому повітрю обдути вікно. Також підвищте температуру в цьому приміщенню, встановіть наприклад додатковий електричний конвектор, на час поки у вас надмірна волога.

 

Друге рішення, яке я не дуже люблю, але в даному випадку може спрацювати це максимально утеплити ППСом укоси, щоб підвищити температуру поверхні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все, за рахунок того що вікно маленьке і утоплено у стіну, то теплі конвекційні потоки повітря не можуть його обдути і просто проходять далі у гору, тому у Вас там фактично застійна зона повітря яке відповідно охолоджуються та конденсує вологу.

 

Друга причина - у Вас зараз надмірна волога, оскільки всі стіни та поверхні які Ви заштукатурили зараз активно віддають вологу, тому десь через рік у Вас ситуація з вологою нормалізується і трохи ситуація поліпшиться, але за цей час є вірогідність що утвориться грибок на укосах цього вікна.

 

Просте рішення, яке поліпшить ситуацію – зробити нижній укос не під 90 градусів, а наприклад під 45 градусів і менше (Ваш другий варіант), щоб дати можливість теплому повітрю обдути вікно. Також підвищте температуру в цьому приміщенню, встановіть наприклад додатковий електричний конвектор, на час поки у вас надмірна волога.

 

Друге рішення, яке я не дуже люблю, але в даному випадку може спрацювати це максимально утеплити ППСом укоси, щоб підвищити температуру поверхні.

 

Дякую - саме про ці чинники я і думав (застійна зона через малі габарити і велику глибину проєму + надмірна волога). Конвектор на 7 кВт вже працює - питання в подальшій експлуатації.

 

У мене питання по технічному рішенню виконання підвіконня під нахилом 45 градусів: можете порадити як цей вузол виконати? Треба ставити невеличке підвіконня (скажімо 5 см) і вже від його клаю робити укіс, чи можна одразу укіс вести від краю вікна? Є якісь фото чи креслення таких рішень? Які матеріали використовувати (відносин вже штукатурні) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я бачу Ви хочете залишите 50 мм прямої ділянки для того щоб туди стікала вода з вікна, для цього я б використав не підвіконня (важко буде стикувати підвіконня і укоси під 45), а магнезитову плиту. Почитайте її характеристики в інтернеті, вона не боїться вологи, а сам матеріал антисептичний, тобто перешкоджає появі цвілі, грибків.

 

По монтажу він схожий з гіпсокартоном, тому гадаю у Ваших майстрів не буде проблем з її монтажем в тому числі і зробити з одного листа ділянку пряму яка потім переходе на 45 градусів.

 

В цілому було б непогано цією плитою зробити всі укоси цього вікно, таким чином Ви б вирішили свою проблему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Зробити варіант зі скосом та коротким підвіконням.

Волога пішла (просушити гарно), будемо дивитись на експлуатацію.

IMG_20210308_202309.thumb.jpg.5707c9fa5ae38a340a5dc2a0cc03a67c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...